Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exemnek van új barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemnek van új barátnője mégis én?!

Figyelt kérdés
Egesz nap nekem ir vagy imassegen vagy instagramon. Van neki nem reg egy uj parja megis afelol erdeklodik hogy velem mi van, van e valakim, es hogy mi van a pasikkal.. folyamat feltekenykedik. Egyik nap meg fel is hivott mikor a barataival volt egy este hogy velem miert kellett igy alakulnia, velem tervezett mindent, mier szakitottunk es ezt ecsetelgette es ott is csak az en kapcsolataimrol erdeklodott. Masnap meg rideg volt velem, es inkabb melloztem vele a kommuikaciot. Mit akar?

2018. márc. 24. 17:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Miert nem az uj baratnojenek mondja ezeket es azzal van elfoglalva? :D szamomra nonszensz de ez mar 3 honapja igy megy..
2018. márc. 24. 17:55
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Öhm, téged?
2018. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt gondolom, hogy dontse mar el mit akar.
2018. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mar par napja nem jelentkezett, de folyton betalal valamivel.. nagyon gerinctelennek erzem a helyzetet. Egyik baratjatol ertesultem a baratnojerol is mert nekem nem mondta.. nem ertem ezt az egeszet mert ha szereti a lanyt mier erdeklem en? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?
2018. márc. 24. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Feltekennye akar tenni és szeretné ha te futnal unata. Mivel ezen kattogsz egy feltehetően jól csinálja.
2018. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!