Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok bízni a férfiakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok bízni a férfiakban miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy nem tudok bízni egy pasiban sem? Ha van párom akkor mindig magam mellett akarom tudni ha pl nem ír vagy nem keres 2-3 órán keresztül már kétségbe vagyok esve,hogy vajon mi lehet vele. Rám unt vagy már nem szeret? Pedig magamba nagyon jól tudom,hogy dolgozik nincs ideje mégis rettegek. Ez az érzés borzalmas csak ezen jár az agyam szinte egész nap. Van amikor éjszakánként sem tudok aludni csak a rosszra gondolok mindig. Önbizalmam sincs soha nem voltam megelégedve magammal. A pasik mindig elhagytak mert lobbanékony természetem van hirtelen haragú vagyok és néha agresszív. Nagyon szeretnék megváltozni és végre bízni a pasikban. Most is van párom 1 hónapja és nagyon jól megvagyunk szeretjük egymást. Ő már sokszor bizonyította,hogy mennyire szeret engem mégsem tudok benne megbízni 100%-ig. Én már nagyon sokat csalódtam a férfiakban soha nem volt szerencsém a szerelemben. Szerintem bennem van a hiba mert valami oka van,hogy mindenki elhagy. Miért nem tudok megváltozni? Mit tegyek,hogy jobban bízzak a férfiakban?
2018. márc. 27. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert beteg vagy és van benned mélyen valamilyen feltáratlan (valószínűleg gyerekkori eredetű) probléma. Menj el egy szakemberhez, terapeutához.
2018. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod önállóan létezni, nem mástól függeni érzelmileg, hangulatilag ilyen mértékben.
2018. márc. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ő már sokszor bizonyította,hogy mennyire szeret engem"


1 hónap alatt? 1 hónap alatt még ki sem alakulnak mély érzelmek egy kapcsolatban, ne vicceljünk már.


Egyébként én megfordítanám a dolgot, te keresed őt vagy csak azt szoktad várni, hogy ő keressen téged? Mert ha csak arra vársz, hogy ő folyamatosan bizonygasson neked, de te semmit nem lépsz, akkor egy idő után joggal fog ő is kilépni a kapcsolatból.

2018. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A-a.


1) te 1 hónap alatt legfeljebb valamilyen idelizációba szerettél bele, aki bizonyította, hogy mennyire szeret.


2) az önértékelésed ne egy férfitől függjön. Tanulj meg önállóan létezni.


3) a lobbanékonyságon, agresszión lehet fejleszteni.

2018. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 hónap, szerelem.. xD Te csak csimpaszkodsz belé és idealizálod.Aztán előtör belőled a beteges féltékenykedésed, meg az egész, amit elnyomsz, megismer és világgá fog szaladni. Magadat kéne rendbe tenni a kapcsolatba ugrás előtt.

2-3 óra válasz nélkül, úr isten!!! Hány évesek vagytok?!

2018. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok sajnos.

Ez nálam az első komoly szerelem után alakult ki. Megcsalt, el is hagyott a lány miatt. KB azt érzem, hogy mindig ez fog történni, hogy nem vagyok elég jó, úgy is talál jobbat. Ezért érzem,hogy ha nem ír tuti baj van, szakítani fog, lánnyal beszél, megismerkedett valakivel. Ez a tipikus butaság részemről, hogy ha nincs fenn messengeren nővel van, ha fenn van akkor nővel beszél.

Ezeket el nyomni, mert rá nyomja a bélyegét a kapcsolatra. Magadban kell rendbe rakni a dolgokat.

Magamban ezt úgy kezelem már, hogy ha el hagy mas miatt, nem is őt keresem, ha képes megcsalni, nem szeret. Nekem pedig olyan pár kell, akinek esze ágában sincs félre menni, aki velem tervezi a jövőt.

2018. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ezért érzem,hogy ha nem ír tuti baj van, szakítani fog, lánnyal beszél, megismerkedett valakivel. Ez a tipikus butaság részemről, hogy ha nincs fenn messengeren nővel van, ha fenn van akkor nővel beszél. "


Mintha én írtam volna. Kegyetlen érzések ezek. Vannak, akik azt hangoztatják, hogy ezek önmegvalósító jóslatok és addig generáljuk ezt magunkban, míg végül tényleg bekövetkezik. Én most sokat meditálok és próbálom erősíteni az önbizalmam. Voltak pillanatok, mikor nyomozgatni kezdtem, de minél jobban beleástam magam, annál inkább feszült voltam és nem találtam semmit. Így inkább arra jutottam, magamat erősítem. Előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy mi van a háttérben. Ha van valami egyáltalán és nem csak mi generáljuk.


Ha szeretnétek erről beszélni, akkor privátban nyitott vagyok a témára. Hátha egymást tudnánk kicsit erősíteni.

2018. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne ezen túl lépni. De ötletem sincs, hogyan tegyem. Esélyes, hogy a mostani kapcsolatom is megsinyli. Párom már most féltékenynek tart.

Sajnos ha a azt mondja, hogy a haverjaival van, sem tudok neki hinni. Tudom, hogy ő nem az exem aki megcsalt, de nem megy a bizalom. Át emberekbe vetett hitem szűnt meg teljesen.

6-os voltam.

2018. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!