Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikünknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikünknek van több esélye ennél a férfinél?

Figyelt kérdés

Adott egy "nagydumás", határozott, karakán férfi és két nő. Az egyik én vagyok, már egy ideje tetszik nekem ez a pasi. Elég jó a viszonyunk, mindig hülyéskedünk a másikkal, szeretjük egymás társaságát, mindig látom is rajta az örömöt, ha meglát. Társaságban is mindig velem foglalkozik a legtöbbet. Mindketten vagányak vagyunk és így jól kijövünk egymással.

Képbe került viszont egy másik nő. Ő olyan kis finom arisztokrata stílusú vagy nem tudom. Kimért, csendes, a poénkodásokat nem viszonozza, mindig max. csak mosolyog. Viszont közben tapasztaltam, hogy okos és nagyon jó a humora, csak valószínűleg ő is belezúgott a pasiba, ezért félénk és nem reagál a viccekre. Ami szerintem egy felnőtt nőnél már elég fura, de mindegy. Viszont ezzel a nővel udvariasabb, lágyabb a viselkedése még ennek az alapból "bunkóbb" stílusú férfinak is. Néha úgy érzem, vonzódik hozzá, bár a társaságát nem keresi úgy, mint az enyémet.


Mit gondoltok erről a helyzetről? Szerintetek mi tetszhet neki egy ilyen nőben, aki nem is illik hozzá?


2018. márc. 28. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A férfi helyében én is inkább a finomabb, okos nőt választanám, nem pedig azt, aki eldönti helyettem, hogy ki illik hozzám és ki nem.
2018. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Tobb ilyent lattam.

A kifinomult no nyert mindig. A masik haver vonas, baratot, nem not lat.

2018. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
A finom arisztokrata nyer mindig. A másik csak haver, vagy max d.gnivaló.
2018. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Az utolsó mondatodban csak kibukott belőled a féltékenység... :)

Mi tetszet benne vajon? Aki pasiból van, az össze-vissza flörtölget mindenkivel. Nem azt nézi, hogy hosszú távon ki illene hozzá és ki nem. Lehet, hogy most kellene elcsábítani a pasast, hogy biztosan te legyél a befutó. :)

2018. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha halál unalmas a társasága?
2018. márc. 28. 17:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Tényleg féltékeny vagyok. :D
2018. márc. 28. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Mi az, hogy nem is illik hozzá? Hallottál már arról, hogy az ellentétek vonzzák egymást? No, meg vele nem nagydumás, meg haverkodós, hanem finomabb és félénkebb. Ki mit érdemel...
2018. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nem lehet előre megjósolni, akár egy harmadik is lehet a befutó, mindenesetre 85 százalék, hogy a hűvösebb lány nyer. Magamból kiindulva, aki "vagányabb", barátkozósabb, és engem főként havernak néz minden srác. Persze, ha nagyon dekoratív vagy, vagy jobban fel tudod kelteni a figyelmét, akkor van esélyed, de mióta is ismer ez a férfi? Csak, mert ha régóta viccelődtök és még nem próbálkozott be, akkor már nem sok esélyed van, szerintem.

Mindenesetre sok sikert!

2018. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Női szemmel nézve, szerintem mindketten dekoratívak vagyunk. Nekem talán valamivel jobbak az adottságaim, de ő meg csinosabban öltözködik.


De akkor szerintetek komolyan nem zavarja, hogy nem tud vele beszélgetni, mert annyira be van feszülve? Vagy érzi, hogy ezt ő hozza ki belőle és imponál neki?

2018. márc. 28. 18:11
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt ne akard így kimatekozni.

Amelyikötőkkel jobban érzi magát, jobban vonzódik (nem csak a külső adottságok révén), egy hullámhosszon van.


A másik nővel azért lágyabb, mert maga a másik nő is lágyabb. Te vagány vagy, ezért veled vagány.

Attól, hogy alapjáraton karakán még nem érzelmi analfabéta vagy szociálisan érzéketlen (ahogy egy félénkebb férfinak is lehetnek határozott, éles tervei), megtalálhatja a közös nyelvet egy visszagogottabb nővel is (ahogy egy félénksbb férfi is egy vagányabb nővel).


A féltékenységeddel vigyázz. Kis mértékben imponáló, nagy mértékben viszont kiábrándító.


Ha jelenleg inkább a te társaságodat keresi, akkor PILLANATNYILAG neked van több esélyed. Ez viszint bármikor változhat.

Ne nyomulósan, de fűzzed szorosabbra a szálakat, ne csak várj, hogy döntsön.

2018. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!