Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyen esetben lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen esetben lehet még esélyem egy közösségben, vagy ezzel elveszítettem a "renomémat"?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, aki tetszett, nagy nehezen meg is tettem az első lépést, és jól is alakult minden. Azonban nem lett köztünk semmi mert sejteni kezdtem, hogy mennyit is ér ő valójában. Erről úgy gondoltam senki sem tud semmit, azonban mint kiderült mégis... Mindenki pletykált már rólunk, utóbb megtudtam csak az nem húzta meg, aki nem akarta.

A legrosszabb, hogy engem nem ismernek valójában, és én komolyan gondoltam ezt, eszem ágában sem volt, hogy ő ilyen. Nem tudom miért épp őt szúrtam ki mert van más is, aki bejön, most már azonban attól tartok, hogy ha valakihez is közelednék azt gondolná, hogy megint csak egy lyukat keresek, ezért úgy is viszonyulnának már hozzám, és le is lennék koptatva.


Jól látom a dolgokat?



2018. márc. 28. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább baleknak tartanak, hogy nem esett le neked, te pedig belezúgtál
2018. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha komolyabban érdeklődnek iràntad ez nem akadàly, főleg, hogy nem is volt köztetek semmi. Olyan nincs, hogy valakiről ne pletykàljanak. Ezeket tudni kell kezelni. Ha beszélgetésbe kerülsz a màsikkal aki tetszik, ne hozd fel témába esetleg ha ràkérdez mond el a te verziód.
2018. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem volt, hogy egy közösségen belül olyan udvarolt, aki először egy másik lánynak, utána a tesómnak, majd nekem udvarolt (egyikünkkel sem jött össze). én emlékszem, hogy fel voltam háborodva, hogy mégis hogy gondolja ezt, hogy ha nem kell a tesómnak, majd akkor jöhetek én. nagyon visszatetsző volt.
2018. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez is benne van a pakliban, hogy azt gondolja a lány, hogy ha vele nem jött össze akkor most már jó vagyok én is...

Abszolút meg is értem ha ezt gondolja, logikusan feltételezheti, hogy így van, de az igazság nem mindig ennyire egyszerű. Ahogy most sem így történik.

Tetszik más valaki is, de most már vagy egy nagy baleknak vagyok nézve, vagy egy nyomoréknak, aki minden csajjal kavarni akar, vagy a kettő kombinációja.

2018. márc. 31. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!