Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem szerelme mással van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelme mással van és van egy gyerekük, csak ezért soha nem fogja otthagyni? Vajon tényleg csak ezért? Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgatok ebben a témában.

Igen, ő is azt mondta hogy nem szereti, otthagyná.

Akkor még csak 16 voltam, lehet hazudott de azóta felnőttem és mai napig meghalok érte.

Nem tudom hogy ő hogy van ezzel de mikor nagy ritkán véletlenül lát le se tagadhatná hogy nem erez semmit.

16 évesen végül hagytuk a dolgot kislány voltam stb. Azóta eltelt sok idő. 2 év.

Két hónapha keresett mondta hogy talizni akar velem. De Nem találkoztam vele.

Igazából éli az életet bizros el van az asszonyaval de akkor miért keres hogy menjek ki hozzá? Miért nem tud ő se elfelejteni? 2 ev eltelt

Nem fekudtunk le.


2018. márc. 30. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, ő is azt mondta hogy nem szereti, otthagyná."


Már rég otthagyta volna, ha tényleg így érzi.

Téged meg azért keres, mert 2 éve nem dugtál vele, hátha most majd igen.Reménykedik.

Az meg, hogy elvan az asszonyával...persze, sok másik punci mellett.Erre a listára te is felférsz még nála.

2018. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Azóta eltelt sok idő. 2 év.

Kiégtem. XD Btw, nem fogja elhagyni, de attól még megpróbál megdugni.

2018. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem feküdtetet le. Ha megtörténne, utána hírét sem hallanád. Ha olyan rossz lenne a feleségével, elválna. Egy normális férfi legalábbus ezt teszi
2018. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Most akkor 8 évesek vagytok, vagy mi?! Ne haragudj, képtelen vagyok ebből a foszlányokból felfogni a történeted.
2018. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg fél tőled, hogy azóta követed... fogadd el a nemet és hagyd őket békén. Inesztő amit csinálsz
2018. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan. Nagyon buta vagy.


Semmit nem jelentesz neki. Azt latja, oda vagy erte, igy az ingyen pinat nem fogja kihagyni.


Sem teged, sem a feleseget nem szereti.

Szanalmas, gerinctelen alak.

2018. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Aham, szóval felnőttél. Akkor nyilván tudsz logikusan gondolkodni. Ha téged szeretne ez a pasi, akkor miért vállalt volna más nővel gyereket? Lehet, hogy egy kicsit megrogyott a házassága a gyermek érkezésével. Ez gyakran megesik. Ilyenkor sok pasi keres egy pótpuncit. Neked megfelel a pótpunci szerep? Az is előfordulhat persze, hogy tényleg otthagyja miattad a családját. De akkor miből gondolod, hogy nem fog 2 év múlva téged is otthagyni egy még fiatalabbért? Esetleg neked is csinál egy gyereket, Te is ugyanolyan elgyötört anyuka leszel, mint a jelenlegi feleség. Komolyan kell ez neked? Ha meg tényleg úgy csinált gyereket, hogy nem szereti az asszonyt, akkor egyszerűen nem normális a pasas. Kell neked egy nem normális pssas? Azt is gondold végig, miért vagy oda ezért a pasiért. Ismered egyáltalán? Vagy csak elképzeled, hogy milyen lehet? Tényleg belé vagy szerelmes, vagy a romantikus sztoriba, amit köré szőttél?
2018. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lolci. Azt mondja, felnőtt, erre kiderül, hogy összesen 2 év telt el.
2018. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 év eltelt de te nem nőttél fel.... Ugyanúgy gyerek vagy még.
2018. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!