Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben is bejelöltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben is bejelöltetik magukat?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedtem még online, bocsánat a tudatlanságom miatt.


Megadta a fb profilját, hogy jelöljem be. Több mint ezer ismerőse van, ott van az élete.

A pasas viselkedéséből arra következtetek, hogy csak kihasználna.

Nem fél, hogy kiteregetem a barátainak milyen is ő valójában ha tényleg csak kihasználna? 2 napot beszéltünk ekkor megadta az emailt is, számát stb.



2018. márc. 30. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Mindig ledöbbenek a lányok online ismerkedéses eszmefuttatásaikon.

Mert aztán a barátait marhára érdekelné, ha te ott elkezdenél patáliázni, hogy kihasznált, ha tényleg úgy lenne. Valószínű jót röhögnének az egészen, a csávó meg egyből tiltana, hogy ne rontsd ott a levegőt neki.


Mellesleg ez két emberen áll vagy bukik. Nincs is igazából kihasználás párkeresésnél, az egész úgy jön le mintha a nők csak szenvednének, holott volt egy jó estéjük egy számukra vonzó férfival. Ha meg neked ennyire nem pálya akkor ne hagy magad "kihasználni". Majd keres mást és ennyi, abban az esetben amúgy sem egyeztek a nézeteitek.

2018. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Aki ott éli az életét, az szerinted nem tilt le fél percen belül, ha hisztit csapsz? Ezer ismerőse van, biztos mindnél rágta a körmét, amikor visszajelölt... Ráadásul 2 nap után már ilyenen jár az agyad, hát, nem vagy normális.
2018. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minden online felületes cuccot megadott. Azt is tudom hol dolgozik.

Ti is lazán megadtok "adatokat"?

2018. márc. 31. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
töröld le magad gyakoriról.
2018. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

"A pasas viselkedéséből arra következtetek, hogy csak kihasználna." - olyan nagyon nem ismerheted, hogy ilyen meredeket következtess.


Én ellenkezőleg látom, ott van igazából az ismerősei, munkahelye társaságában, a kommentjeivel,a gondolkodásával.

Egyenesebb, mintha neked irkálna mindenféle vagy valós, vagy kamu dolgokat, nem?

Kicsit olyan vagy, mint a mélytengeri hal - ha felhozzák a felszínre, szétpukkad, mert a nagy nyomásban bír csak létezni.

Élj!

2018. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Ez tetszett!

IGAZAD VAN.

2018. ápr. 1. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!