Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire veri ki a biztosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire veri ki a biztosítékot a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Ha egyszer egy dologban nem hiszel neki.

Még ismerkedős szakaszban.


Jó volt a megérzésem, egy notórius hazudozóval álltam szemben.


De mi a helyzet ha ilyen szituban félresiklik az elméleted és valóban igazat beszél? Mit tenne az akit meghazudtolnak?



2018. márc. 30. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Egy valódi Kojak vagy.
2018. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogsz lepődni, de: nem minden férfi egyforma, ezért nem mind reagálna egyformán. Wow!
2018. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rosszul esne. Végülis te miért akarnál összejönni olyannal, aki már rögtön az elején kételkedik a szavadban?
2018. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Te hogy reagálnál? Legtöbbje vajon megköszönné az eddigieket és továbbállna?
2018. márc. 30. 22:09
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Ki nem állhatom, ha ok nélkül meghazudtolnak.

Ha mégis így lenne akkor közölném, hogy nekem nem célom őt győzködni semmiről és könnyes búcsút vennék.

2018. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem van egy hasonló történetem. Ha érdekel írhatsz. Én nem merek mert félek, hogy ismerősbe botlok.
2018. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt, soha nem teszek alaptalan kijelentéseket. Másrészt, ha valaki hazugnak tart, akkor nem foglalkozom vele.
2018. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

hát..az elején szerintem ku-rvára leszarjuk,hogy mit hiszel el vagy mit nem.

egy átlagos férfi önbizalma sokkal stabilabb annál minthogy kizökkentse az,hogy valami csitri nem hiszi el neki azt amit mond.

és a mimózaság helyett flörté alakítja a szitut ha már egyszer nevetni akar a lúvnya.

2018. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem értem, miért nem lehet ezt úgy, hogy nyíltan rákérdezel, hogy hogy volt, aztán eldöntöd, hogy hiszel neki (és találkozol még vele), vagy nem.


ez ilyen szappanoperás lenne, ha azt mondanán bárkinek, "hazudsz!"

2018. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

engem nem zavar ha meghazudtolnak..


én sem hiszek el mindent

2018. márc. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!