Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még full hetero férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még full hetero férfiak?

Figyelt kérdés

Sajnos elszakadt nálam a cérna. Kettő fiű udvarolt az elmúlt fél évben nekem az egyetemen, mind a kettő szimpatikus volt számomra, de igazából egyikkel se jutottunk tovább a puszin. Még jó is, hogy így alakult, mert kiderült, hogy mind a kettő biszex fiú és hát van pasijuk is, akivel időként este sikálnak.


Az ismerőseim között már-már megszámolhatatlanná vált a biszexuálisok és a melegek száma. Egyszerűen nem értem mi történik manapság a férfi társadalommal.


Kezdem magam elveszettnek érezni azáltal, hogy a FÉRFIAKBA vetett hitem is elveszik.


Számomra párkapcsolat csak full heteroval lehetséges, mert nekem fontos a monogám, megbízható kapcsolat. Az utóbbi egy hétben több a témával kapcsolatos kellemetlen hatás ért engem érzelmileg, ezért is tettem fel a kérdést.



2018. márc. 31. 00:52
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Öltözködés, stílus, hangszín, mozgás, affektálás, popsiriszálás, rózsaszín ingek, divatos ékszerek...
2018. márc. 31. 01:41
 22/45 anonim ***** válasza:
51%

# 22

Rózsaszín ing? Te beteg vagy ember, elég sok b-zi lenne akkor a világon :D

2018. márc. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
59%
Válts közeget, menjél át az egyetemről a stadionba vagy a kocsmába, ott találsz embert kívánságod szerint...
2018. márc. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Szereintem az élénk pink ing popsiriszálással összekötve és selyemhanggal az csak selyemgyerek lehet....
2018. márc. 31. 01:44
 25/45 anonim ***** válasza:
80%

miguel cotto volt ökölvívó világbajnok előszeretettel hordott rózsaszín ruhákat, még meccsek alatt is, mert a kedvenc színe volt


gondolom ő is ratyi :D

2018. márc. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
34%

# 25


Beáll a nagyelőadó közepére és elkezdi rázni a seggét? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Rózsaszínt nem csak melegek hordanak, a hangszín meg genetika, nem te állítod be, hogy milyen mély legyen a hangod sajnos.

Te szerintem csak homofób vagy.

2018. márc. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

A srácok közül az egyik aki "udvarolt" nekem pld instájára kirakott egy melegzászlót, hogyŐ milyen boldog, hogy amerikában már lehet házasodni melegeknek.


A popsiriszálás a lépcsőn megy igazán, meg ezek a feminin kézmozdulatok és éles hangon kuncogás vagy énnemtudommi

2018. márc. 31. 01:49
 28/45 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenek járnak Magyarország legjobb egyetemére, sírás.

Lehet, hogy csak szimplán liberális felfogású, az én lányismerősöm is kirakta, amikor megszavazták. Leszbikus lenne?

2018. márc. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
91%

Ez is a Soros meg a migránsok miatt van, betelepítik ide a halál kultúráját!! Homár migránsok fogják megerőszakolni a tisztességes magyar keresztény pedofil papjainkat!!


Komolyra fordítva: vonzod a biszexeket, vagy iszonyú peched volt. Én nem látok belőlük többet, se melegekből. Emellett biztosíthatlak, hogy 1000% hetero vagyok. Egyébként jó lenne ha már csak a heterosággal be lehetne vágódni egy csajnál. Több meleget az országba!!!

2018. márc. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
51%

Hagyjuk mar. A melegseg vegig kiserte a tortenelmet, az okortol kezdve.


Es bocsi, de egy meleg pasi sokkal ferfiasabb, mint egy felpumpalt kondi terem szokeveny.

2018. márc. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!