Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még full hetero férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még full hetero férfiak?

Figyelt kérdés

Sajnos elszakadt nálam a cérna. Kettő fiű udvarolt az elmúlt fél évben nekem az egyetemen, mind a kettő szimpatikus volt számomra, de igazából egyikkel se jutottunk tovább a puszin. Még jó is, hogy így alakult, mert kiderült, hogy mind a kettő biszex fiú és hát van pasijuk is, akivel időként este sikálnak.


Az ismerőseim között már-már megszámolhatatlanná vált a biszexuálisok és a melegek száma. Egyszerűen nem értem mi történik manapság a férfi társadalommal.


Kezdem magam elveszettnek érezni azáltal, hogy a FÉRFIAKBA vetett hitem is elveszik.


Számomra párkapcsolat csak full heteroval lehetséges, mert nekem fontos a monogám, megbízható kapcsolat. Az utóbbi egy hétben több a témával kapcsolatos kellemetlen hatás ért engem érzelmileg, ezért is tettem fel a kérdést.



2018. márc. 31. 00:52
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
94%

"Az utóbbi egy hétben több a témával kapcsolatos kellemetlen hatás ért engem érzelmileg, ezért is tettem fel a kérdést."


Kamuzz. No sem vagy, hanem egy meleg pasi, aki fel beismerni...

2018. márc. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ésszel te hogy járhatsz egyetemre, kérdező? Gondoltad, hogy nem fogja mindenki levágni, hogy egy látens homoszexuális fiú vagy? Ahelyett, hogy ilyen fąszságokkal mérgezed a környezeted, meg magadat, éld az életedet elfolytások nélkül, mindenkinek jobb lesz.
2018. márc. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben tagja voltam az Eropolis nevű szexpartnerkereső oldalnak.Na ott a homo és a biszex negyedben van a legtöbb férfi.Ez elég árulkodó.Sokan hetero negyedesként regiznek oda, de férfiakat keresnek.Rengeteg a nős pasi is, aki az asszony háta mögött férfiakat jár leszopni.Nem kevéssel leveleztem és bevallották.

Én azt gondolom azért tűnik úgy, hogy egyre többen vannak, mert manapság nyíltabban felvállalják mások előtt is.

De azért szeretnélek megnyugtatni, vannak még valódi hetero férfiak.40 éves múltam, nem kevés férfi volt az életemben, de közülük egy sem vonzódott a saját neméhez.Van még remény! ;)

2018. márc. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
28%

Gondolom ilyen ecsetfejű, 50 kilós buznyákokkal jössz össze mindig, mert neked ilyen a "férfi"

De azért a férfitársadalomban keresed a hibát, mert nincs kialakult férfi képed, ha meg megszólítana egy 100 kilós kopasz izomköteg, az meg nyem teccik, meg jujjj.

Anyuci gyere el a melóhelyemre, úgy sggberak vagy 30 pasas is a telephely közepén, hogy életed végéig kánkánozni fogsz...

2018. márc. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem jól lát valamit a kérdező, még nem ennyire durva, de a kezdetet látja!

43f.

(jaaa, full hetero)

2018. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
21%
Vannak, de 20-25 év alatt már egyre kevesebb. Célba ért a libbantak b_zipropagandája.
2018. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
67%

Attól hogy valaki biszexuális még képes monogám kapcsolatra. Nem tehet róla az ember, hogy úgy van összerakva, ahogy. Megnézem a lányokat, de a barátom a mindenem, nem dobnám el. Nem ösztönlények vagyunk.

Egyébként manapság csak többen vállalják magukat, nem kell szégyenkezni. A pride zászlós poszt pedig...hallottál már arról, hogy a pride felvonuláson is jelentősen több a támogató, heteró résztvevő? Valószínűleg csak jófej és nem egy homofób begyöpösödött alufóliacsákós laposföldhívő.

Ha udvarolnak neked, akkor pedig tuti hogy nem melegek. Rengeteg meleg barátom van, fiúk is lányok is, az elején én se értettem mindig, minden kedvességet romantikus közeledésnek vettem. Ne vedd.

20L

2018. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
48%
"Számomra párkapcsolat csak full heteroval lehetséges, mert nekem fontos a monogám, megbízható kapcsolat." - mert a hetero férfiak nem kefélhetnek félre? Vagy mert a biszexek mind fűvel-fával csinálják? A hűség szerintem nem szexuális orientáció kérdése. Szerintem ne általánosíts, mert a végén koppanni fogsz, ha összejössz egy "full monogám" heteróval, aki első adandó alkalommal megfekteti az alsóbbéves Mancikát a gólyatáborban.
2018. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

#36


Végre egy értelmes ember, aki tudja, mi folyik.

2018. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon sok fiúnál elege volt abból, hogy a lányok folyamatosan lekoptassák, ezért egy idő múlva a singlie fiúk melegek lesznek. Ez tény és való, ismerek egy pár embert akinek soha nem volt csaja, mi történt? Hát az hogy meleg lett. Ennek van valóság alapja.
2018. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!