Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még full hetero férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még full hetero férfiak?

Figyelt kérdés

Sajnos elszakadt nálam a cérna. Kettő fiű udvarolt az elmúlt fél évben nekem az egyetemen, mind a kettő szimpatikus volt számomra, de igazából egyikkel se jutottunk tovább a puszin. Még jó is, hogy így alakult, mert kiderült, hogy mind a kettő biszex fiú és hát van pasijuk is, akivel időként este sikálnak.


Az ismerőseim között már-már megszámolhatatlanná vált a biszexuálisok és a melegek száma. Egyszerűen nem értem mi történik manapság a férfi társadalommal.


Kezdem magam elveszettnek érezni azáltal, hogy a FÉRFIAKBA vetett hitem is elveszik.


Számomra párkapcsolat csak full heteroval lehetséges, mert nekem fontos a monogám, megbízható kapcsolat. Az utóbbi egy hétben több a témával kapcsolatos kellemetlen hatás ért engem érzelmileg, ezért is tettem fel a kérdést.



2018. márc. 31. 00:52
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
70%

Vagy kamukérdés, vagy kifogtál egy olyan helyzetet, aminek az esélye annyi, mint az ötöslottónak.

Jártam egyetemre(10 ezer körüli hallgatói létszámmal rendelkező pesti egyetem), dolgoztam mellette több nagyon nagy multinál, a férfiaknál ilyen arányú meleg/biszex hajlamot közel sem tapasztaltam.

Másrészről a pletykáknak sem kell hinni. Manapság minden helyesebb, kisfiúsabb arcú fiúról elkezdik pletykálni az idiótább riherongyok, hogy biztos meleg, ha nem fekteti meg őket 2 hét alatt.

2018. márc. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
65%

Tudni kell, hogy a fogamzásgátlók extrém mértékben tele vannak nyomva női hormonokkal. Amikor te azt kipisiled, az bekerül a vízrendszerbe, a szennyvíztisztítótelepeken ezeket a hormonokat nem tudják kitisztítani 100%-osan a vízből.

A férfiak baba koruk óta ebben a vízben fürödnek, isszák, sőt az anyukájuk is már akkor, amikor várandósok velük.

Ezért van ennyi meleg, elnőiesedett, puhány férfi.

2018. márc. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

Komoly a kérdésem.


Ezt érzem, ezt vettem észre, ezt tapasztalom. Az én értékrendemmel nagyon nehezen összeegyeztethető a mai állapot. Az egyetemen meg eléggé meg vagyunk szórva homokosokkal és bikkel. Többen nyíltan vállalják.

2018. márc. 31. 01:34
 14/45 A kérdező kommentje:

#12 Tudom, TTK Biológián tanulok. :D

Teljesen igazad van, de ide venném még a tehéntejet is. :)

2018. márc. 31. 01:35
 15/45 anonim ***** válasza:
60%
Melyik egyetem? Gender szakon ne csodálkozz...
2018. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
ELTE XDXD
2018. márc. 31. 01:37
 17/45 anonim ***** válasza:
30%
Hát ttk-n nem szokott pedig annyi meleg lenni... inkább büfészakokon.
2018. márc. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Hát pedig nekem éles a szemem, továbbá sokan vállalják is.
2018. márc. 31. 01:38
 19/45 anonim ***** válasza:
86%
Csak kíváncsiságból, te azzal az éles szemeddel mégis mit látsz, ami miatt ennyi embert melegnek gondolsz?
2018. márc. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
60%

Én valamelyik nap láttam egy riportot arról, hogy a médiában messze felül vannak reprezentálva a fehér nő-feka pasik felállás.

Rakás újságban az virít.

Valszeg igaza lehet annak a hozzászólónak, aki szerint szándékosan teszik ezt.

2018. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!