Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti inkább hetero...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti inkább hetero vagy biszexuális barátnőt szeretnétek?

Figyelt kérdés
Én inkább biszexuálisat. Kifejezetten tetszene, ha egy másik nővel lenne együtt és hajlandó lenne valakit bevenni néhanapján harmadiknak.

2017. máj. 13. 10:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Oké.
2017. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
75%
Mert ha egy másik nővel lennék együtt, akkor neked az nem lenne megcsalás?
2017. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Biszexualisat
2017. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2: Ha csak szexuálisan, akkor nem. Tisztában vagyok vele, hogy nem tudom azt nyújtani, mint egy nő, nem lennék féltékeny.
2017. máj. 13. 11:06
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Én meg másik pasit akarok bevenni

Idióták.

N

2017. máj. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy valaki biszexuális még közel sem biztos, hogy szívesen bevenne harmadikat vagy elnézné a párja hűtlenségét vagy ő megcsalna valakivel... nem is értem ezt hogy gondolod.
2017. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Heterot. Elég férfi van konkurenciának, nem kell hogy még a nők is azok legyenek...

egymást, nyaló faló nőkre meg soha sem izgultam, nekem az 1 v 1 az érdekes, ahol az egyik én vagyok, a másik pedig egy nő :)

2017. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ugye tudod, hogy az, ha egy lány biszexuális, nem azt jelenti, hogy akkor mindenképp szívesen bevenne még egy csajt? Illetve hogy akkor ő csak szexuálisan vonzódik a nőkhöz? Mi van, ha beleszeret valami csajba, akivel rendszeresen lefekszik a te engedélyeddel? :)
2017. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
heterot.. önző p**ként csak azt akarom, hogy csakis velem foglalkozzon.
2017. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez nem attól függ, hogy most hetero vagy biszex ......
2017. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!