Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért jó ez? ( tisztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért jó ez? ( tisztelet a kivételnek! )

Figyelt kérdés
minden nap smink, csinos ruha, beállított frizura. Kényelmetlen magassarkúkba préselitek a lábatok, reggel felkeltek korábban a készülődés miatt. De mégis minek? a barátaitok/ párotok úgyis a belsőtök miatt szeretnek, aki meg nem tartozik ebbe a kategóriába,annak a véleménye mégis kit érdekel?
2018. márc. 31. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Magassarkún kívül minden más stimmel a leírásban. Nem a barátom miatt csinálom ezt, hanem magam miatt. Önbizalmat ad az, ha rendben vagyok. Sokkal szebbnek, magabiztosabbnak érzem magam. Erről szól az egész, nem többről.
2018. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Egyet nem értek, neked ez miért fáj?

Nem teljesen bazira mindegy, ki mit ken az arcára, és mit húz magára?

2018. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Mert nekem tetszik. Átlag hétköznapra csak minimálisan sminkelek, normálisan beállítom a hajam, tiszta, vasalt ruhát veszek (azaz nem divatbemutatóra készülök). Magas vagyok, úgyhogy magassarkút nem hordok. Én így érzem magam ápoltnak, igényesnek. Tényleg nem érdekel mások véleménye, mindenki hordjon azt, ami neki jól esik.
2018. márc. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

én nem csinálom ezeket, viszont nem igaz, hogy csak a belső az érdekes.


az amcsi átváltozós filmek szarul vannak megcsinálva, de egy kicsit érezhető, hogy aki ad magára (és ez lehet a tartás, járás, vagy ahogy beszél, mozog), az kellemesebb társaság.


millió tanulmány van arra, hogy ha jobban nézel ki, jobban megjegyzik, amit mondasz.


vagy gondolj a bevett szerepekre. egy orvostól ugyanúgy fogadod a tanácsot melegítőben, mint fehér köpenyben? tegyük fel, hogy nem fallabdázás közben kérdezgeted a feleséged sápadtságáról.


egy személyes példám van: barátommal találkoztam egy nyári délután új, kellemes ruhában, és olyan éhes szemekkel nézett végig rajtam, amit nem fogok elfelejteni.


hozzáteszem, én nem csinálom meg a bevett női dolgokat reggelente, meg szinte sose, hogy hajvasalás meg fullsmink meg magassarkú. mégis odafigyelek magamra.

2018. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Arról hallottál már, hogy az ember nem csak a barátai, hozzátartozóival és párjával van egész nap? Van az életének egy külső fele: speciel elmegy dolgozni, üzletet kötni, bevásárolni? Nos, nem biztos, hogy sikerül azt az üzletet viszonylag lekapart hajjal, kicsit alvatlan szemekkel, és a kopott, de imádott otthoni legginsemben összehozni... :) A hentes srác sem biztos, h a szebbik husit adja, mert annyira meglátta a bensőmet a kissé elhanyagolt/strapás kinézetemmel. :DD


Amúgy szeretem megmutatni magam, úgymond minden sallang nélkül, de nem mindenhol és nem mindenkinek.

2018. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A férfiak soha nem fogják megérteni azt, hogy a nők szeretik azt, ha a tükörből a legjobb formájuk néz vissza rájuk. Ezt mi sem mutatja jobban, mint az, hogy itt nyávognak, ha punci van a közelben. Csak akkor változnak, ha dugni akarnak, akkor sem mindig.


Ritka kincs az a férfi, akit érdekel, hogy hogy néz ki. Nem kell divatbzinak lenni, csak legyen véleménye arról, ahogy kinéz, amit visel, ami jól áll neki.

2018. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

4-es, ez hatalmas igazság. Több soron végignéztem már ezt és szóról szóra így van. Amikor kifelé kell mutogatni magukat akkor megy ez. Az önbizalmat csak úgy tudják bezsebelni ezzel, ha kikenik magukat olyanra ami tetszik nekik és az agyuk azt mondja nekik, hogy na így már biztosan tetszek másoknak is.

Otthon meg mackónadrág, pizsama fel, smink le és egy teljesen más emberként néznek ki. Rengeteg ilyen nő van manapság, hajfestés, smink, műkörmök... Alig találni normálisat.

2018. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Mert úgy érezzük jól magunkat, ha a jobbik formánkat tudjuk hozni. Mi olyan érthetetlen ezen?

Ha az általad ismert sminkes, csini rucis nők holnaptól ezeket hanyagolva, más stílussal jelennének meg előtted, te is azt mondanád, hogy csinosabb, esztétikusabb amikor használja a sminket és a szép ruhákat. Ez attól nem álarc, attól ugyanúgy lehet szeretni a belsőt, a személyiséget.


Szóval felteszem a kérdést: Férfiak miért jó ez, hogy úgy csináltok mintha a smink meg a csinosság bűn lenne? Ti is arra figyeltek fel, lehet nem is veszitek észre, míg egyszer csak fel nem tűnik annak a hiánya.

2018. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szóval 8-as, ezek szerint te az otthoni kényelmes szabadidő nadrágodban mész el, megborotválkozatlanul, hosszú körmökkel, kicsit zsírosabb hajjal egy ügyvédhez mondjuk adás-vételi szerződést aláírni, vagy állásinterjúra, vagy ovoshoz??! Gratulálok! :DD
2018. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Abba már bele se merek gondolni, h hogy mész randira...

Olajos szerelő ruci, fogadjon már el az r.bi ahogy vagyok, majd fogom itt túráztatni magam. :DD

2018. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!