Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért jó ez? ( tisztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért jó ez? ( tisztelet a kivételnek! )

Figyelt kérdés
minden nap smink, csinos ruha, beállított frizura. Kényelmetlen magassarkúkba préselitek a lábatok, reggel felkeltek korábban a készülődés miatt. De mégis minek? a barátaitok/ párotok úgyis a belsőtök miatt szeretnek, aki meg nem tartozik ebbe a kategóriába,annak a véleménye mégis kit érdekel?
2018. márc. 31. 10:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mert, ha jól nézek ki, jobban érzem magam. És mellé igenis jó érzés, ha más is megjegyzi. A nők szeretik jól érezni magukat a bőrükben. A belsőm nem csinálja meg a hajam, és nem teszi szépé a bőröm.
2018. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Azért kell, hogy a többi nő megpukkadjon. Nagy tévedés, hogy barátja, párja, barátai végett csinálja. A többi nő sárguljon az irigységtől.
2018. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nyilván egy üzleti tárgyalásra nem mackónadrágban megy valaki... ne rugaszkodjunk már el ennyire a valóságtól. Nem ez volt a kérdés. Hanem hogy a boltba, egyetemre, csak simán ki az utcára....
2018. márc. 31. 11:56
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Már pedig reggel 9-re tárgyalásra megyek. Így, egy frissen mosott és vasalt hajjal, enyhe sminkkel, és tűsarkú szoknya kombóban fogsz látni a nap további részében is, mivel bemegyek utána a boltba, a suliba a kislányomért, sőt anyukámékhoz is beugrunk.
2018. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14-es. De nem mindenkinek ilyen a munkája tudod! ;) sőt!
2018. márc. 31. 12:09
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

"Szóval 8-as, ezek szerint te az otthoni kényelmes szabadidő nadrágodban mész el, megborotválkozatlanul, hosszú körmökkel, kicsit zsírosabb hajjal egy ügyvédhez mondjuk adás-vételi szerződést aláírni, vagy állásinterjúra, vagy ovoshoz??! Gratulálok! :DD"


Otthon is ugyan azokban a farmerokban járok mint máshol. Márkás, strapabíró farmer, mindenhová jó. Kényelmesek is és amúgy sem éri több behatás mint mondjuk amikor hivatalos ügyet intézni megyek. Füvet nyírni is ezekben szoktam, mármit amelyikek pár évesek és kopottabbak.


Már megbocsáss, de a borotválkozás, hajmosás, körömvágás az nem egyenlő a hajfestéssel, műkörmökkel, sminkeléssel. Előbbiek a mindennapi alapvető tisztálkodás részei, utóbbiak meg a modern társadalom nő tagjainak agyát nagy részben átmosó dolgai.

Számomra egyik nő sem lesz szebb ezeknek az alkalmazásával, csak más lesz. Viszont ez a más kinézet nekem konkrétan visszataszítóbb. Én mindig a természeteset kedveltem mindenből. Egyébként meg az a nő aki ennyire "rászorul" ezekre a módszerekre, hogy szebb legyen, annak már úgyis mindegy. Akinek az arcformája bejön az smink nélkül is bejön, akié meg nem az már csak inkább ront a helyzeten a nevetséges, erőltetett pingálássa, minthogy javítana.


"Abba már bele se merek gondolni, h hogy mész randira...

Olajos szerelő ruci, fogadjon már el az r.bi ahogy vagyok, majd fogom itt túráztatni magam. :DD"

Nyilván nem szakadt ruhában megyek, én sem azt mondtam, hogy a nők szakadtban és piszkosban menjenek bárhová. Főleg ilyen alkalomra, mert az igénytelenség. De kivakolni magukat, kifesteni mindent az meg már nem igényesség. Inkább szánalmas kapálózás sok esetben. Rúzs, szempilla festés meg egy kis púder még nézhet ki jól. A többi az baromság. Vannak ezekre a stílusú nőkre vevő férfitársaim, ők általában olyanok is amilyenek, egészségükre. Szilikon mellű és szilikon szájúakra is vannak vevők... Mondjuk ez már külön állatfaj.

2018. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én nem csinálom ezeket. Egyiket sem. Soha. Nekem meg ezért szoktak beszólni, hogy "nem vagyok elég nőies". (Nem, mintha különösebben zavartatnám magam emiatt, na meg a párom sem ért ezekkel egyet szerencsére.) Döntsétek el, hogy mit akartok!
2018. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért smink és smink közt óriási a különbség.
2018. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!