Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni hogy bízzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni hogy bízzak az emberekben?

Figyelt kérdés
A múltban sokat átvertek és azt vettem észre hogy azóta ha elkezd alakulni valakivel valami akkor már az elején elrontom azzal hogy nem bízok a másikban pedig semmi okot nem adott rá. Azelőtt egyáltalán nem ilyen voltam. Tudom hogy ez rossz, de nem tudom hogy küzdhetném le.
2018. ápr. 1. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Szakember.

31/f

2018. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kockázatvállalással, ami esélyt biztosíthat arra, hogy jól is alakulhatnak a dolgok, és így pozitív tapasztalatokkal gyarapodhatsz. Nyilván benne van minden ismerkedésben a lehetőség, hogy megint csalódás lesz a vége, viszont ha senkinek nem adsz esélyt, és mindenkit alapból elkönyvelsz rosszindulatúnak, akkor esélyed sincs arra, hogy abból jó jöjjön ki. Ha viszont nem cseszed el már az elején, akkor lehet, hogy megismersz egy rendes, becsületes embert.
2018. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját magadban bízol?

Arról csak te tehetsz, hogy folyton átvertek téged, mert hagytad, hogy átverjenek.

Tanultál a múltból?

Nem abból kell kiindulni, hogy akkor mindenki csak át fog verni téged, mert akkor a vonzás törvénye értelmében, valóban mindenki csak átfog, hisz ezt akartad, ezt tápláltad be.

Azért mert valakit pl. egy pasi megcsalt, attól még nem minden pasi ilyen.

Inkább magadon változtass, a hozzáállásodon.

Foglalkozz önismerettel, pszichológiával. Olvass a témában könyveket, legyen egy konkrét elképzelésed, hogy kitől mit kérdezel, milyen partnerre vágysz.

2018. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tettem tul h eldontottem ha vmi rossz lesz akkor lelkileg tudom kezelni, még h bevallalom.

Rutin kell h emberismereted legyen, még h a nehéz helyzeteket kezeljed, iranyitsad jó iranyba!

Ha vki atvag egyszer teheti utana nem kap rá több eselyt. Akkor nem azt kell elkonyvelni h veled már megint mit tettek, hanem h ez hülye és kész.

2018. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!