Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg mindenről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tényleg mindenről a szex jut az észébe vagy ez olyan izgató lenne?

Figyelt kérdés
Szombaton is kellett dolgoznom és a kalács mellé kivételesen dobozos kakaót vittem, egyik pasi kollégám, amúgy kedvelem az illet, mellett ráztam fel, aki ettől tökre elvolt, hogy milyen jól csinálom, meg nyugodtan rázzam még, jó nézni ahogy csinálom. Most komolyan mire gondoltok ilyenkor? Egy pasi már ennyitől be tud indulni?
2018. ápr. 2. 11:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

:D Ez aranyos kérdés.


# 4-es ahogy írta, ez csak sima pervez poénkodás, ettől nem indul be senki...


Én irodában dolgozom, és ilyeneket kapok kb minden nap a kollégáimtól, főnökömtől-akiknek mellesleg nagyrészt feelségük, párjuk van.. Sose vettem őket komolyan ( bár hozzáteszem, nem is szeretném.. :D)


Egyszerű "poénkodás", bár van olyan nap, amikor nekem is sok belőle és csak nézek, hogy wtf, vagy megejtek egy kényszeredett mosolyt.

N

2018. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem,csak sokuk szereti a perverz poénokat.Nálunk is mindennapos dolog ez,olyan,mintha levegőt vennék,tök természetes.Csak nyilván van,akitől elfogadja az ember az ilyen csipkelődést,flörtöt,van,akitől meg taszító,mert nem olyan a viszony.Nem kell komolyan venni!
2018. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem szexista.
2018. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!