Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egy férfi együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy férfi együtt több éve egy túlsúlyos nővel, ha a vékony az ideálja és lenne is lehetősége vékony barátnőt találni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 12:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

Ha te vagy a túlsúlyos nő, akkor meg azt lehet mondani, hogy fejezd be a rinyálást. Ha szeretnek, akkor meg az a probléma?

Mivel nem mondod meg ki vagy, de választ akarsz, akkor még ellövöm a 3. tippem: valami barátja vagy a férfinek? Akkor megint nincsen közöd a választásához.

Tessék, mind 'rosszindulatú' válasz, de legalább írtak rá. Ez volt a cél úgyis. Istenem.

2018. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%
Az emberi test mindig változik. Attól még, hogy valakivel összejöttél vékonyan, sok hajjal, ránctalanul, még nem jelenti azt hogy x év múlva nem lesz pocakos, kopasz, ráncos. Amióta együtt vagyok a párommal, volt, hogy volt rajtam plusz 10 kiló, de volt hogy vékonyabb voltam mint amikor megismert. Volt hosszú, volt rövid hajam, páromon volt már plusz 20 kiló is és volt már kisportoltan vékony is. És? Mindenhogy szerettük egymást. Tudom, hogy manapság ez fura, de az ember párja nem váltogatható árucikk. Nem úgy működik, hogyha per pillanat nem úgy néz ki mint ahogy megismertem akkor fogom és veszek egy újabb, jobb modelt. Legalábbis normál esetben nem így működik.
2018. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12: de pont ezaz, a férfi már túlsúlyosan ismerte meg a nőt, nem a kapcsolat alatt hízott meg.
2018. ápr. 2. 13:27
 14/27 Bence_ ***** válasza:
50%
Azért van vele mert így jó neki.
2018. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Akkoris ugyanez érvényes, gondolom szereti.
2018. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Szereti úgy ahogy van és kész! Semmi közöd nincs hozzá.

Nekem a kopasz kígyurt pasik tetszenek, találnék ilyet is, megsem hagyom el a párom.

2018. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Valoszinu hogy eloszor siman csak megismerte es kozben szeretett bele, nem hihetetlen dolog az ilyesmi 😀
2018. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%

hú hány ilyen munkatársam van.

a szemük gúvad amikor jön egy jó csaj,meg mondják a méretét,hogy ez egy igazi tökéletes 27es-nadrágméret.

és akkor a feleségük egy 100 kiló körüli szörnyeteg akivel évek óta le sem fekszenek.

azért ilyenek mert elpunnyadt agyú lusta szarok,akik kényelmesen eláznak a fosban.

a másik felüknek meg közös hitele van,vagy bebukott svájci frank hitel és nem tudnak mernek elválni ilyen szintű horror tartozással.

2018. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen kapcsolatban voltam, mikor összejöttem vele én egy totál lúzer voltam, nem ő volt az ideálom, de jujj de jó egy nőnek tetszem. Évekig elvoltunk, bár azért sokszor álmodoztam 1-2 szép nőről. És nem arra gondolok, hogy húú de megbsz...hanem hogy kapcsolatot vele. Végül nem bírtam ezt tovább, kikupáltam magam, ő viszont nem volt hajlandó, nem követett az úton, maradt ugyan olyan igénytelen, egy darabig tűrtem de semmi, így már sajnos a szeretet se tudta megmenteni a kapcsolatot. Azért mikor együtt élünk és 1 év alatt 4-5x tudtam vele szexre fanyarodni az már nem buli.
2018. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Minek vagy ennyire értetlen kérdező.

Vannak túlsúlyos nők akik lehet hogy arcra szebbek egy vékony nőnél.

A test nem minden , meg úgy alapjáraton a külső sem.

Lehet hogy szereti, lehet hogy belekényelmesedett.

És attól még hogy van egy ideálja létezhetnek kivételek.

Pl nekem ideálom a magas , kellően izmos, kékszemű , stb. x

de attól még tetszhet olyan aki "csak" 170 valahány cm , aki nem izmos , akinek barna a szeme.

Az ideál (a nevében is benne van) hogy egy idea ,frekventált valami de attól még tetszhet más is.

2018. ápr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!