Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van egy férfi együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egy férfi együtt több éve egy túlsúlyos nővel, ha a vékony az ideálja és lenne is lehetősége vékony barátnőt találni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 12:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1. Talán mert szereti.

2. Semmi köze hozzá másoknak.

3. Lehet nem volt mindig túlsúlyos.


Amikor összejöttem a párommal, akkor 56 kg volt. Közben lett egy betegsége, nem keveset hízott. El kellene hagynom 14 év után, amiért a diéta és a sport ellenére kínkeservesen mennek le róla a kilók?

Így is ugyanúgy imádom és kívánom, ugyanúgy van rendszeresen szex is. Valószínű ő is kaphatna nálam jobb férfit, mert így is vonzza a pasikat és én is kaphatnék megint 50 kg körüli barátnőt.

De szeretem, közös az életünk, az élményeink, mindenünk. És vele akarom leélni az életem. Nem mellesleg ilyen nőt mint ő, nagyon nehéz találni, tényleg nem mindennapi belsőre sem, és nekem így is tetszik. Ha valaki megkérdezné, hogy miért nem hagyom el, azt hiszem páros lábbal rúgnám fel. ;)

35F

2018. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
19: akkor te végülis azért voltál vele, mert azt hitted h neked csak ennyi jár? Érdekelne ez a dolog, mert hasonló cipőben jártam. Nem vagyok kövér, de van rajtam egy kis plusz. Párom viszont összefeküdt egy nagyon vékony lánnyal. Sosem mondta h problémája lenne az alkatommal. Nem tudok mit kezdebi ezzel a helyzettel.
2018. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
19 vagyok, hát figyelj, szerettem elvoltam a kapcsolatban, vágytam tényleg szebb nőkre de kitartottam, viszont igen amint rájöttem hogy kaphatok jobbat az fejben mindent összetört. Bár meg kell hagyni még mindezek előtt már hónapok óta nem volt szex és hasonlóak szóval már rossz volt a kapcsolat előtte is, ez csak megadta a lökést, hogy véget vessek a kapcsolatnak.
2018. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Értem. Az azért érdekes h a barátnőd látta h mennyit változol és még sem volt meg benne a motiváció h esetleg ő is alkothatna magán valamit. Persze előfordulhat h így is jól érezte magát, de én csak a saját példámból tudom mondani h ez nincs így. Ezért is próbálok tenni a kinézetemért.

Neked minden esetre további sok sikert kívánok. Én is majd túl teszem magam ezen a dolgon, amit akkor tett a párom.

2018. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Az én kérdésemben a nő már megismerkedésükkor kövér volt, azóta nem hízott és rendszeres a szex, amikor csak vam rá lehetőségük.
2018. ápr. 3. 10:05
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szerelmes belé a férfi? :D Ez tényleg ennyire fura? Nekem a napbarnított, sötét hajú-szemű férfiak az ideáljaim, a párom mégis hullafehér, szőke, kék szemű. Mi ebben a fura?
2018. ápr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Már megkaptál minden lehetséges verziót. Eleve a kérdésnek nem volt értelme, mert nem írtad ki normálisan, csak csepegtetted az infót. Befejezheted a trollkodást, már nincs hova ragozni.
2018. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!