Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítéled ha egy nő szabados...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítéled ha egy nő szabados felfogású?

Figyelt kérdés
tehát ha nincs kapcsolatban szívesen lefekszik azzal, aki tetszik neki.
2018. ápr. 2. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Es ezzel mi a gond?
2018. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem addig nincs gond semmivel, amíg másnak nem ártasz. Úgyhogy ebben sincs semmi rossz.
2018. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Felőlem mindenki azt csinál amit akar, amíg nem árt. Az "ártalomba" beletartozik az is, ha utána nekem sír a szája, hogy nincs normális pasi/nő, és senki nem veszi komolyan.
2018. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem ez olyan... nincs jó, jó a szamár is hozzáállás. Ha össze akarnék vele jönni, honnan tudnám, hogy nem én is csak pótlék vagyok? Nekem ez nem jön be. Nem akarok senkinek se búfelejtő, sem kósza farok lenni. Nem vagyok erre nyitott és magam sem vagyok ilyen. Próbáltam, nem jött be. Tehát értelemszerű, hogy az ilyen nők se jönnek be. Nem ítélem el viszont, azt csinál amit akar. Csak ilyen nővel nem jönnék össze. Ennyi.


27/F

2018. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
nincs ló, jó a szamár is*
2018. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Annak ellenére, hogy én nőként pont az ellenkezője vagyok, nem ítélem el, miért tenném. Mindenki azt tesz a saját testével és lelkével, amit akar. Élj úgy, ahogy te jónak látod.
2018. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Nyugodj meg, a korábbi kettős mérce, miszerint a pasi bármit megtehet, a nő meg semmit, különben egy (válogatott trágár jelzők és elnevezések) lesz belőle, szóval ez már a múlté, és hiába kapálóznak az úgynevezett férfijogi aktivisták, a többség fejéből is egyre inkább kikopik ez a buta felfogás és értékelés.
2018. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én férfiként lenézem az ilyen nőket, sőt, általában annál kevesebbet ér a szememben egy nő, minél több pasinak megvolt már, de ettől még nem ítélem el, mint embert, mert lehet az a csaj jófej is, csak nem fog kelleni nekem, mint nő, azaz barátzónázom.
2018. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem ítélném el, mindenkinek joga van azt tenni a testével amit csak szeretne. Ugyanakkor biztos nem kezdenék komoly kapcsolatot vele.
2018. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavar, amíg az illető felvállalja és nem akar másmilyennek látszani.
2018. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!