Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek megoldás volt a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek megoldás volt a párkapcsolatotokra mikor szünetet tartottatok?

Figyelt kérdés
Mikor nincs egyértelmű bizonyíték arra hogy a párod megcsal mégis minden jel erre utal és nem akarsz eldobni egy több éves kapcsolatot, ezért inkább úgy döntesz hogy szünetet tartasz. Van ennek egyáltalán értelme? Személyes tapasztalatok is érdekelnének. Köszönöm!

2018. ápr. 3. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Jatekokban tok jo, mikor megunod, pause, utana majd kesobb folytatod.
2018. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen esetben nincs értelme a szünetnek, mivel:

- nem fog a szünet alatt kiderülni, megcsalt-e a párod

- nem fog a bizalmad helyre állni csak azért, mert egy ideig szünetet tartottatok


Itt a szünet tipikusan a szakítás halogatása. Még nem állsz készen, ezért magadat áltatod, hogy ha egy kis időt kapsz átgondolni, akkor majd biztos hirtelen minden megjavul. Nem fog. Ha a többéves kapcsolatban nincs akkora bizalom, hogy egy ilyen gyanú vagy megerősítést kapjon, vagy kiderüljön róla, hogy nem igaz, akkor hiába többéves a kapcsolat, nincs értelme ragaszkodni hozzá.


Nekem volt már olyan kapcsolatom, amiben szünetet tartottunk, ott azonban teljesen más jellegű probléma adódott. A szünet segített mindkettőnknek átgondolni, mire is vágyunk egy párkapcsolatban, milyen igényeink vannak, és sikerült a problémát - ami nem közöttünk volt, hanem az egyikünk életében - fejben helyretenni, és tudtuk folytatni. Évekkel később szakítottunk, teljesen más okból.

2018. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak olaj a tűzre.

Ha valóban van valakije, akkor csak örülni fog, hogy több ideje van a másik személyre.

2018. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Baromsag. A szunet nem megoldas soha.
2018. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor lehet megoldás ha még szeret téged, veled akar lenni. Ha ez nincs akkor semmi értelme, de azt tudnod kell, hogy egy ekkora bizalomvesztés után semmi nem lesz a régi. Sem te, sem az érzelmeid.
2018. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Akkor van értelme, ha a szünetet olyan dolgokra használjátok, amiket együtt nem tudtok megcsinálni és amik segítenek a probléma megoldásában. Azt hiszem, ez nyilvánvaló. Önmagában a szünet semmit sem ér.
2018. ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szunet, a szakitas eloszele szerintem.
2018. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szunet felos emberek szakitasa, akik talonban tartjak a masikat, ha jobb nem lesz.
2018. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem megoldás volt, mikor az exem szünetet kért. Egy hét alatt rájöttem, hogy sokkal jobban érzem magam nélküle és nem is hiányzik. Úgyhogy pontot is tettem a dolog végére.

Előtte még küzdöttem, hogy jobb legyen, de annyit bántott, hogy elkezdtem kiszeretni. Ezt fejezte be pár nap külön.

2018. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!