Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leányok-nők! Mennyit költ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányok-nők! Mennyit költ havonta rátok a pasitok/férjetek? Meg vagytok elégedve a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Van versengés a barátnők között hogy ki pasija jobb parti?


F/27


2018. ápr. 4. 23:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs versengés, annál érettebnek gondolom magam, hogy versenyt csináljak a barátnőkkel abból, hogy kinek jobb parti a pasija.

És rám nem költ a barátom különösebben, egy-két dolgot, amit szeretek, meg szokott venni nekem, de szerintem az egész hónapban maximum 1500 forint mindkettőnk részéről, és nem több. Nekem ez így teljesen jó, nem is kérnék többet, ahogy ő sem várja el, hogy költsek rá.

2018. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
6%
ez megint egy újabb divat? hogy csak az a menő pasi aki több pénzt ad a csajának? Szégyen...
2018. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Egy fillért se és elégedett vagyok.

Nincs versengés, nem mozgok olyan körben, ahol ez meghatározó.

2018. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Költőnő? ***** válasza:
85%
Közös háztartásban vagyunk, értelmezhetetlen a kérdés. Munkahelyen nem ilyen dolgokról esik szó, a barátaim pedig megválogatom.
2018. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
4%

Márpedig szoktak "versengeni". Ha nem is direkt módon, de bizony kipakolják a panel 8. emeletéről való kimozdulásuk legutolsó szegmensét is, nehogy az ismerősök lemaradjanak, hogy "Roxycicacukybaba19" éppen leugrott az alattuk lévő Sparba fél kiló burgonyáért. A külföldi nyaralások meg default nyilvános megjelenésre állítódnak. A fene vigye el, ki gondolná a majomkodó szándékot.


Egy nőre havi bontásban minimum 50 lepedőcskét kell szánni. Tehát ha esetleg hónapokig nem durrogtatsz apró ajándékokat ötszámjegyű értékben, akkor nyáron mindenképp el kell ugrani valami nagyon távoli egzotikus szigetre, vagy Floridába luxusapartmanba 3 hétre, ezzel kifejezve törődésedet. Érzed a súlyát, ugye? A nőkre áldoznod kell, ha törik, ha szakad.

2018. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg nem pénzéhes facebook ribizlik közt kéne válogatni, akik hajlandóak az anyjuk megölni egy Gucci táskáért és 20 lájkért.

Tudom, tudom: egy kedves, átlagos lánnyal nem lehet villogni...

2018. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül hogy az egyik kocsiját én használom (persze én tankolom) nem támogat anyagilag. Eltartom magam és jól keresek. Változó ki mikor mit fizet.

Barátnőm meg nincsenek és versengeni se szoktam, senkinek semmi köze a kapcsolatomhoz.

Idióta kérdés.....

N26

2018. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Tudom, tudom: egy kedves, átlagos lánnyal nem lehet villogni..."


Én pont egy ilyen lányra vágyom, az se baj ha rút. Csak legyen jóravaló, kedves kis teremtés és ne keserű rosszindulatú ember.

2018. ápr. 4. 23:48
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Mi számít neked rútnak?
2018. ápr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ha kevésbé vonzó külsőre.. aránytalan arc és/vagy test.

ha kövér az se túl nagy gond.


Én nem vagyok a külső rabja, az emberek jelleme mozgat, nem a gúnya ami a lelkük köré fonódik.

2018. ápr. 5. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!