Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek kezeli a pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek kezeli a pénzt vagy ti? Ahol csak a férfi dolgozik!

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Közösen.
2017. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi!
2017. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem volt kezelés. Mindegy melyikünk kereste, vagy csak én, közös döntéssel költöttük. Természetesen, pár ezer forintos tételek, napi dolgok, nem voltak külön megbeszélve, csak a nagyobb kiadások.
2017. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A nagyobb döntések mindig közössek.

Attól mert valaki gyesen van éppen és nem munkahelyen dolgozik, nem elsz másodrangú fél a kapcsolatban.

2017. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindketten dolgozunk és én a férfi vagyok aki kezeli, de a nagy dolgokat közösen hozzuk meg.
2017. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki a sajátját. Ha én nem dolgoznék, akkor ő a sajátját. Hogy nekem ebből mennyit szán, az az ő döntése lenne.
2017. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!