Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a férfi?

Figyelt kérdés
Titkos viszony van köztünk egy munkatársammal.Szex az alapja,de vannak azért érzelmek is.Tegnap mondtam neki hogy ma nem megyek be dolgozni,mert nincs kedvem.Onnantól elindult a lavina,az éjszaka közepén felhívott sírva,kikelve magából hogy biztos van nálam valaki,csak nem mondom el,össze-vissza írta az üzeneteket,teljesen megdöbbentem ettől az egésztől,aztán írta hogy majd alám tesz a munkahelyen is,meg hazug vagyok,most délelőtt meg írta hogy soha többet nem akar velem találkozni.Mindezt úgy,hogy szerintem van most valakije,de nem tudom pontosan,mert mi csak szexben állapodtunk meg,nem firtattuk egymás életét.Tuti hogy önbizalomhiányos az egyén,látom rajta sokszor,de ez a viselkedése mindent vitt.Hogyan viszonyuljak ezek után hozzá,mit csináljak ha bunkóskodni fog a munkahelyen ? Én is alá tudok rakni ha elfajul a dolog,de én nem vagyok ilyen típus,utálom a feszültséget.A pénz miatt meg nem tudok más helyet keresni.
2018. ápr. 9. 09:23
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
62%
Ezért sem kefélgetünk kollegákkal.
2018. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ilyet kifognék Úristen de pipa lennék magamra hogy ilyen idióta méltatlan helyzetbe kerültem.


Első alkalommal fognám a grabancát és megmondanám neki kerek perec, hogy akkor ez így ennyi volt, és magának köszönheti. A továbbiakban pedig ne egy hisztis gyerekként viselkedjen velem.


Ha azzal fenyegetne, hogy kirugat meg mittudom én, akkor meglátjuk ki nevet a végén... ;)

2018. ápr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele harcolni ne tedd.

Nézd levegőnek. Nekem ez pl mindig bevált. ;)


A feszkót én sem szeretem. De ha már úgymond ezt főzted magadnak, kénytelen vagy megenni.


Legközelebb már kétszer meggondolod hogy akarsz e munkahelyi viszont... igaz? :)

2018. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazi idióta barom!
2018. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!