Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket mennyire zavar ha a lány arca pattanásos és zsíros?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és sajnos a legrosszabb bőrtipust örököltem. Kamasz korom óta pattánasokkal vagyok tele. Persze javult valamennyire így csak néhány szokott lenni de engem zavar. Ápolom rendesen. Kozmetikusohoz járok mindennap 2x tisztítom de az alapozótól még csúnyább így nem használom se korrektort mert az se használ. Kissé lenyomja ez olykor az önbizalmamat h nem kellek így senkinek majd és csúnyának tartanak. Pedig ez ellen tényleg nem lehet sajnos tenni. Nyugtatnak h majd öreg koromban nem lesz ráncos annyira legalább de valahogy nem hat meg :D

2018. ápr. 10. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%

Láttam már szép és vonzó lányt is pattanásos arccal meg csúnyát is. Tehát az döntené el, hogy mennyire zavar, hogy mennyire tetszik.

Egyébként meg... a férfiaknál van a legjobb hidratáló és ránctalanító kenőcs. :D

2018. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2018. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
A pattanás nem zavar, a zsírosság lehet kényelmetlen bizonyos helyzetekben. Mutatsz egy képet az arcbőrödről, problémásabb időszakból? Láttam már olyan lányt, aki hasonlókat mondott és igazából nem volt annyira vészes a helyzet, mint amennyire gondolta.
2018. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem tudok mert a szebb időszakában van. A pattanás talán még kibirható de inkább a zsírosság. Arcmosás után 2 órával már érzem h zsirosodik később meg olyan mintha olajat öntöttek volna rá tehát nagyon fénylik.
2018. ápr. 10. 11:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Dokinál voltál már vele? Csak azért kérdezem, mert ugyan én nem a te korosztályod vagyok, de annak idején én is megszenvedtem ezzel a problémával, mármint a pattanásokkal. Mert a kenci ficék erre nem jók, az ilyet gyógyszerrel kell kezelni. Egy hónapig kellett akkor szednem, igaz volt mellékhatása (fejfájás, ingerlékenység) de nem vészesek ki lehet bírni. Nem tudom merre laksz, de tudok jót ajánlani, igaz Pesten. Mindegy, ha kell megírom a dokit. Egyébként meg ne aggódj a fiúk miatt, mert nekem is volt akkoriban barátnőm, pedig utáltam tükörbe nézni.
2018. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen voltam de nincs konkrét betegség vagy hormonprobléma. Ez ilyen családi dolog. Mindenkinek ilyen az arca. Tini korban rosszabb persze később pedig már csak a zsirosság a probléma. Csak erre nincs csodaszer. A smink meg rosszabbítja csak.
2018. ápr. 10. 11:59
 7/17 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót akartak felirni h ha nagyon zavar az segít de nem kötelező.. én meg köszöntem szépen kihagytam inkább. Én nem tömöm magam hormonokkalm
2018. ápr. 10. 12:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami női dolog van a háttérben és azért van ez az arcoddal?
2018. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#5. vagyok.


Azért én még mindig javaslom a bőrgyógyászt, mert azt gondoltam, hogy ha már voltál ajánlottak fogamzásgátlót, a lányoknak azt szokták. Én is hormont kaptam, Roaccutan-t, nem volt kellemes egy hónap, de utána eltűnt az összes, végleg. Oké, néha egy-egy kijött az évek során, de az bárkinél előfordulhat. Ha ennyire zavar akkor be kell vállalni a hormont. Én sem akartam, akkor 18 éves voltam. Anyám egészségügyben dolgozott egész életében, ebből 17 évet a bőrgyógyászaton. Felhívtam, az előbb, hogy mi volt a gyógyszer neve, amit én kaptam, nem nézett kicsit sem hülyének, hogy miért érdekel ennyi év után. :)

2018. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ha olyan arcod van, mint Tanner Mayes-nek, akkor egyáltalán nem.
2018. ápr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!