Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket mennyire zavar ha a lány arca pattanásos és zsíros?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és sajnos a legrosszabb bőrtipust örököltem. Kamasz korom óta pattánasokkal vagyok tele. Persze javult valamennyire így csak néhány szokott lenni de engem zavar. Ápolom rendesen. Kozmetikusohoz járok mindennap 2x tisztítom de az alapozótól még csúnyább így nem használom se korrektort mert az se használ. Kissé lenyomja ez olykor az önbizalmamat h nem kellek így senkinek majd és csúnyának tartanak. Pedig ez ellen tényleg nem lehet sajnos tenni. Nyugtatnak h majd öreg koromban nem lesz ráncos annyira legalább de valahogy nem hat meg :D

2018. ápr. 10. 11:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is problémás a bőröm, még 30 fölött is, és sem kozmetikus, sem bőrgyógyász nem tudta helyretenni, de nyugi, még a fogamzásgátló sem (igaz, én szedem, de más célból, mindegy, nem akarok erre kitérni).

Tavaly viszont volt egy hosszabb fogászati kezeléssorozatom, és a fogdokim ajánlotta az argánolajat. Amit én nem használhatok, mert zsíros a bőröm, és erre az olaj nem jó, viszont találtam kínai boltban argánolajas szappant, az nem zsírosít, és ez meg bevált. Kb. 600Ft egyébként és sokáig elég. Ajánlom neked is.


Aztán hogy a férfiak mit gondolnak, az vegyes.

2018. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%

Hát, ráncos nem leszel, csak nagyon heges marad a bőröd. :S

De lehet tenni ellene és nem értem, hogy miért nem próbálod meg a Roaccutant vagy mást, ami pár hét alatt rendbetenné a bőröd... Jobb neked minden nap szenvedni és önbizalomhiányosan élni 21 évesen? Egy férfinak fontos az első benyomás és aki meglát zsíros bőrrel nem biztos, hogy azt fogja gondolni, hogy ez a lány kozmetikushoz jár, és folyamatosan tisztítja a bőrét, hanem hogy milyen igénytelen, miert nem megy el bőrgyógyászhoz...

2018. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A bőrgyógyász nem rossz ötlet.


(És wow... Mi ez a néhány beteg lepontozás?)

2018. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Leszögezem én nem pontoztam le senkit :) Bőrgyógyasznál voltam egy éve. Mondta h ez genetika nem hormonbaj! Minden családttagom ilyen börű még a nagyapám is pedig 80 éves. És eléggé gyógyszer ellenes vagyok pláne a hormonkészitmények. Szedtem fogamzásgátlót 6 hónapig 4 éve. Még rosszabb volt mint máskor. És 3 fajtát is kiproblátam mindegyiknél volt mellékhatás ami borzasztó volt. Bőrgyógyász meg mondta h ami nem betegség az nem gyógyítható. Lehet tüneteket kezelni sok sminkkel és puderrel de csak rosszabb akkor. Nem aknés az arcom se tehát amiatt ilyen csak mert gyorsan zsirosodik és sokat vagyok otthonról távol egész nap így az egésznapos kosz is bele mehet a porúsokba.
2018. ápr. 10. 20:16
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

Az én páromat sosem zavarta a pattanás. Mostanra ennek az oldalnak az útmutatásait követve ( [link] jelentősen javult a bőrképem és a barátom gratulál, örül meg minden, de amikor dicsekedve elé álltam nem dobott hátast. :D Azt mondta őt ez nem érdekli, ezért a javulás sem jelent neki annyit, mint nekem.


Ha megengeded adnék néhány tippet, hogy elkezdd a tudatos bőrápolás elsajátítását. Néhány hetente elmenni kozmetikushoz pont annyit ér, mint néhány hetente elmenni kondizni - magyarul semmit. Rendszeresen kell aktív hatóanyagokat használnod és a káros anyagokat ki kell zárnod az életedből. A napi kétszeri tisztítás ha alkoholos tonikot használsz csak többet árt. Amiben alkohol van (etil-alkohol, denat. alkohol néven találhatod meg az összetevőlista elején) azt dobd ki a francba.


Nagyon jó szívvel ajánlom ezt az oldalt. Eléggé kémiás, de ez ne tántorítson el, pont ez a lényeg, hogy nem a csillivilli ígéreteket követjük a csomagolás elején, hanem a hátulján lévő kis bekeretezett rész, az összetevőlista alapján választunk terméket. Nekem a 2%-os szalicilsav 3 hónap alatt a pattanásaim kb 70%-át megszüntette. Most azelainsavas krémet használok és ez újabb kb 15%-kal csökkentette, de ez még tesztelés alatt van. A százalékok természetesen hasraütésszerűek. :) Az elméleti rész alapos áttanulmányozásával és egy fokozatosan felépített bőrápolási rutinnal jobb eredményt érhetsz el, mint a kozmetikussal. Azt akár teljesen el is hagyhatod (sőt, hagyd el).


Dióhéjban összefoglalom, hogy mik segítettek nekem sokat, de a kutatómunkát neked is el kell végezned. Tanulás nélkül nem fog menni. Szóval nekem az egyik nagy változás az volt, hogy nem szabad szétszárítanom a bőrömet alkohollal, mert attól csak több zsírt fog termelni. A hidratálás zsíros bőrűeknek is fontos. A fizikai bőrradírok többet ártanak, mint használnak, mert durván legyalulják a bőrt. Az olajoktól még zsíros bőrűként sem kell félni, csak tanulni kell róluk. A jó smink nem feltétlenül okoz pattanást, szóval nem kell erről sem lemondani. Dióhéj bezárva. Jó tanulást! :)

2018. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akneroxidot próbáltad már?
2018. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Off: az Akneroxid tényleg nagyon hatásos, csak szárít és fényérzékennyé teszi a bőrt, ezért kiemelt hidratálásra és fényvédelemre van szükség mellette! :) Én azt ugyan nem használtam, mert más termékek jobban érdekeltek, de még lehet, hogy egyszer erre is szükségem lesz.
2018. ápr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!