Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon vonzódik hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akin nem tudok kiigazodni. Én nagyon vonzódok hozzá és félek, hogy az iránta érzett vonzalom miatt értem félre.

Ami leginkább elbizonytalanìt az az, hogy egyszer közvetlen, érdeklődő, barátkozós legközelebb pedig szótlan és látni rajta, hogy feszült. Teljesen olyan érzésem van ilyenkor, mintha zavarban lenne és nem tudna velem mit kezdeni. Van, hogy flörtöl, ugrat, megy az adok-kapok, következő találkozáskor pedig rám sem néz, csak köszön egy sziát és megy is tovább. Teljesen skizoid egy állapot. Eddig mindig tudtam, hogy az adott férfi mit akar tőlem vagy akar-e egyáltalán valamit, de az ő esetében nem tudom eldönteni.


2018. ápr. 11. 15:16
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:

Fingunk sincs, már bocsánat.


A te életed, neked kell tudnod.

2018. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekled.
2018. ápr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit :(
2018. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Miből egyértelmű nektek?
2018. ápr. 11. 17:24
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Miért nem próbálkozol be nála? Mire vársz? Hívd el egy sörre a pub-ba azt meglátod bejössz e neki...
2018. ápr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem abból egyértelmű hogy "rám sem néz". Mikor olyan kedve van gondolom szórakozik veled kicsit. Te is irtad eddig mindig egyértelmű volt ha valakinek tetszettél. Ő nem gondolja komolyan,csak a bolondját járatja veled. A helyedben nem foglalkoznék vele,csak magadat járatod le ha bevallod neki hogy vonzódsz hozzá.

Mindent arra fogunk hogy zavarban van. A ló...f...szt van zavarban ugyanmár! Akkor sohasem flörtölne veled.

2018. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pont ezen megfontolásból nem vallottam szint, mert nem akartam hülyét csinálni magamból. Mivel nem ad egyértelmű jeleket, ezért nem léptem. Azt biztos látja rajtam, hogy nem vagyok közömbös (pirulás stb)
2018. ápr. 11. 19:11
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

Simán lehet hogy azért pirult el, mert zavarja hogy bámulod - tapasztalat.

Szerintem ne remélj túl sokat a sráctól.

2018. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én pirulok nem ő :D
2018. ápr. 11. 20:02
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
Te sem adhatsz neki egyértelmű jeleket,amiért így viselkedik veled. Talán ha komolyan rákérdeznél nála vagy azt hogy mit gondol rólad akkor több mindent megfogsz tudni, hogy ő ezt hogyan gondolja.
2018. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!