Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja pár pasi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja pár pasi hogy ez normális?

Figyelt kérdés
Történt megint egy eset,amit pár exem ugyanígy eljátszott régen,és nagyon nem szeretem az ilyesmit,megrémülök tőle.A mostani pasival lefeküdtem párszor,de nincs rendes kapcsolat köztünk.Éjjel hívott egyszer.Aludtam,nem vettem fel.Erre elkezdett hívni folyamatosan,nem hagyta abba,kikapcsoltam a telefonom.Erre odajött ahol lakom,elkezdte nyomni a kaputelefont,azt is félreraktam.Bejutott valahogy a házba,ott is folyamatosan nyomta a csengőt,kopogott az ablakaimon,mint valami pszichopata,mert ekkor már tényleg azt gondoltam hogy az.Ott szobrozott 2 órán keresztül,mire megunta,elment.Mindezt azért,mert azt mondtam nem akarok vele reggel találkozni,majd napközben beszélünk.Ez zaklatásnak tűnik nekem,nem érti meg hogy nem akarok vele beszélni,és most meg azzal takarózik,hogy fontos vagyok neki,azért volt ilyen kettyós,és én vagyok a hibás hogy nem engedtem be.Miért is engednék be olyasvalakit,aki lehet hogy nem százas ezek után ?
2018. ápr. 12. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
A helyedben már akkor hívtam volna a rendöröket, amikor a kaputelefonnal szórakozott, de legkésöbb a lakáscsöngönél!
2018. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ilyen tényleg nem normális....

F35

2018. ápr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
"Rendes" kapcsolatot jevaslok, akkor valószínűleg nem fognak ilyen, a kitaláció határait súroló események történni.
2018. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És nem tudom miért van ez,mert nem ő az egyedüli aki ezt megcsinálta,pár exem is csinált ugyanilyet,és mindegyiknél kiderült hogy valami nem stimmel agyilag.
2018. ápr. 12. 11:47
 5/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
77%
Ti honnan szeditek össze ezeket az elmeroggyantakat? Mintha csak elmegyogyiban laknátok kajak.
2018. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha még valami csöves lenne,megérteném,de egy elméletileg komoly,vezető beosztásban lévő ember.Mégis hogy tud így megkergülni valaki,nem értem.
2018. ápr. 12. 11:54
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez egyaltalan nem normalis!


Nem tartozol neki semmivel, ö pedig követeli! Ez a viselkedes jo elörejelzes, milyen lehet vele egy kapcsolat. Mennyire kepes kompromisszumra es mennyire tartja tiszteletben azt, hogy "nem". Maganszferadrol meg jobb, ha hajlando vagy lemondani, ha ugy gondolod, tovabba is elvezned a tarsasagat.


Az meg eleg gyenge szöveg, hogy "mert fontos vagy neki". Az fontos, hogy hajlando legyel rendelkezesre allni! Nem a maganszferad vagy a szemelyed!

2018. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kitaláció.

Régen hasonló történt, akkori lakótársnőm exe csinálta ezt. Mondjuk ő ordított is mellé. A csaj rimánkodott nekem, hogy ne hívjak rendőrt. Pár nappal később kibékültek, majd szépen megverte a csávó, én törölgettem a vért. Ja, engem is megfenyegetett.

Marha jó érzés volt. Kérlek tanulj az esetből, mielőtt más lakót is veszélyeztet a gyökered.

2018. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Annyira fognak komolyan venni, amennyire te komolyan veszed magad. Ha csak kötetlenül lefekszel időnként különböző férfiakkal, ne csodálkozz, ha nem viselkednek veled úriember módjára!
2018. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezek párkapcsolatokban történtek,csak a mostani nem.
2018. ápr. 12. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!