Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja pár pasi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja pár pasi hogy ez normális?

Figyelt kérdés
Történt megint egy eset,amit pár exem ugyanígy eljátszott régen,és nagyon nem szeretem az ilyesmit,megrémülök tőle.A mostani pasival lefeküdtem párszor,de nincs rendes kapcsolat köztünk.Éjjel hívott egyszer.Aludtam,nem vettem fel.Erre elkezdett hívni folyamatosan,nem hagyta abba,kikapcsoltam a telefonom.Erre odajött ahol lakom,elkezdte nyomni a kaputelefont,azt is félreraktam.Bejutott valahogy a házba,ott is folyamatosan nyomta a csengőt,kopogott az ablakaimon,mint valami pszichopata,mert ekkor már tényleg azt gondoltam hogy az.Ott szobrozott 2 órán keresztül,mire megunta,elment.Mindezt azért,mert azt mondtam nem akarok vele reggel találkozni,majd napközben beszélünk.Ez zaklatásnak tűnik nekem,nem érti meg hogy nem akarok vele beszélni,és most meg azzal takarózik,hogy fontos vagyok neki,azért volt ilyen kettyós,és én vagyok a hibás hogy nem engedtem be.Miért is engednék be olyasvalakit,aki lehet hogy nem százas ezek után ?
2018. ápr. 12. 11:43
1 2
 11/15 Mádár0218 ***** válasza:
41%

Komolyan hol tudsz ilyen idiótákat össze szedni?


Mennyi ideig ismerkedsz velük?

- Mert ha nem sok, akkor magadra vess, hogy nem ismered ki őket


Az hogy vezető pozíciójú ember, hogy lehet ilyen, elég hülye kérdés.

- Attól, hogy egy világi idióta, es nem normális attól még csinálhatja normálisan a munkáját


Ismerkedj normális pasikkal, és adj elég időt a megismerésükhöz

2018. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Velem egy csinált hasonlót, de még exnek is túlzás lenne nevezni, le se feküdtem vele, csak találkozgattunk, csókolóztunk, meg ott aludtam nála 1x (számítógépen játszott meg telefonbetyárkodott, mikor az ágyában feküdtem, a szex előszobájába se jutottunk el... 19 évesek voltunk mindketten.)

Mikor le akartam koptatni (mert agyilag nagyon nem az én szintem volt + láttam, hogy valami nem stimmel), akkor elkezdett zaklatni. Telefon, sms, odajött a házunk elé, és ott volt órákig, hogy menjek le, beszéljünk, meg ő kárt tesz magában, vagy bennem, megvár, ráér, stb... Na, akkor szóltam az exemnek, akivel jóban voltam, értem jött kocsival (hátul mentünk ki a házból), és tettem feljelentést.

+ nagybátyám felhívta, hogyha nem akar a balesetin kikötni, akkor felejtsen el....


A feljelentésre picit kirérek, főleg azok kedvéért, akik ezt javasolták: én augusztusban tettem. Novemberben hívtak fel, hogy aktuális-e még... Ennyi idő alatt vajon mik történhettek volna?


Barátnőm is volt 1x hasonló helyzetben, neki konkrétan halálos fenyegetések is voltak a telefonjában, amit megmutatott. Neki azt mondták, amíg nincs testi sértés, nem tudnak vele foglalkozni...

Na ennyit a hivatalos lépésekről.

2018. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyám pasija csinált ilyet a kapcsolatuk elején, hogy nem vette fel anyám a telefont, erre utazott a város másik végéből két órát, megjelent az ajtóban, merthogy biztos azért nem vette fel a telefont, mert baj van és/vagy mégse akarja a kapcsolatot.

Anyámnak ez akkor imponált, hogy azonnal ugrik a pasi, szerintem baromi bizarr, én tuti a világból kimenekültem volna. :D

Ők egyébként évek óta együtt vannak, mostanra már nem csinál ilyet a csávó, "elmúlt a nagy szerelem", gondolom én. De ő amúgy se nem pszichó, se nem agresszív (sőt, inkább nagyon gáz módon papucs), szimplán egy idióta, aki nem tanult 50+ éves korára se normális emberi kommunikációt.

2018. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve ismerem.Mostanában kezdem észrevenni,hogy rám akar telepedni,meg mintha ellenőrizgetne,aminek hangot is adtam.Ez biztos valami ragálybetegség lehet,mert kb. 2hete csinálta meg ugyanezt utolsó exem,akivel nem akartam beszélni.És azért félek ettől,mert volt olyan,aki tényleg bekattant annyira féltékeny volt,beengedtem,és mikor látta hogy nincs ott senki,kitalálta hogy biztos kimászott az ablakon,és megcsinálta a fesztivált.
2018. ápr. 12. 12:35
 15/15 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes, nekem volt már rengeteg egyéjszakásom meg néhány kapcsolat is, de soha nem botlottam ilyen pszichopatákba...ennyire rossz emberismerők sokan, hogy nem tudják megválogatni a partnereiket?
2018. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!