Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oda vagytok nők azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peter_mota kérdése:

Oda vagytok nők azért, hogy ha a férfinak hosszú haja van?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy növesszem meg ujra hajam

2018. ápr. 12. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Egyáltalán nem vagyok oda, nem tetszik.

Pl. a nagyon hosszú haj magamon sem tetszik (mostanában egyre rövidebbre vágatom, de még mindig hosszúnak találom...), nemhogy a férfiakon.

Amúgy azt csinálsz, amit szeretnél, és ami jól esik. Nem másnak kell megfelelni.

Nekem sem kell tetszened, úgyhogy szabad a választásod. :D

2018. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Valakinek biztos jóláll, de én még nem láttam olyat.

Az ismerősök lehet azért szeretnék, mert megszokták a hosszú hajad és fura nekik a rövid.

Csináld úgy, ahogy neked jobban tetszik!

2018. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt már kopasz barátom, volt rövid hajú is, vőlegényem hosszú hajú. (De mikor megismertem rövid haja volt)

A haj csak egy részlet, ha jól áll, akkor növeszd meg, de ne ettől várd, hogy a lábaid elé omoljanak a nők.

2018. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a haj hossza számít, hanem az, hogy mi áll előnyösen valakinek.
2018. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Hát az attól függ mennyire hosszú, bár az enyémtől hosszabb ne legyen. :D

De nálam a haj az mellékes dolog, felőlem akár lehet kopasz is, a lényeg, hogy jól álljon neki és ne hanyagolja el a haját.

2018. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem baromi hosszú, de egy nő se volt még oda meg vissza érte. :D Szerintem tökmindegy nekik. Vagy sármos vagy, vagy nem, én nem. Nem a hajadtól függ. :D Amúgy én is annyira megszoktam, hogy sajnálom levágatni, pedig néha elgondolkodok rajta. Csak akkor tök átlag lennék, így legalább kicsit kilógok a sorból.
2018. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig csak olyan hosszú hajat láttam férfin, ami trógerül nézett ki.
2018. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon vonzó, több hosszú hajú barátom volt és jelenlegi “kiszemeltemnek” is hosszú haja van.
2018. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!