Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm aki az utóbbi időben furcsán viselkedik. Hihetetlenül kedves, lágy hangon beszél velem, néha elpirul, pedig nem olyan a téma, általában csak általános dolgokról beszélünk. Olyan érdekesen bámul a szemembe, de van mikor alig mer rám nézni, inkább csak rám pislant, majd a földre szegezi a tekintetét. Múltkor remegett a keze. Nekem szimpatikus,de nem vagyok biztos abban, hogy ez a viselkedés vonzódás miatt lehet. Konkrétan nem utal a beszélgetések alkalmával vonzalomra.

2018. ápr. 13. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lágy hang, kipirultság, zavaros tekintet, remegő kéz, szerintem részeg.
2018. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Igen, ezek erősen utalhatnak rá, hogy tetszel neki.

Félénkeknél nehéz ezeket biztosra venni, ennél már csak akkor egyértelműbb, ha másokkal nincs zavarban, csak veled ilyen.. :)

2018. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Valószínű, hogy tetszel neki. Lehet félénk.

Ha tetszik neked, akkor közeledj felé, keresd a társaságát, bátorítsd.

2018. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Adj neki " egyértelmű" jeleket...vszínű , hogy tetszel neki, csak kicsit félénk a lelkem...
2018. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!