Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi lenne a megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lenne a megoldás (hosszú)?

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy 24 éves vagyok, mások szerint semmi baj nincs velem. Én érzem, hogy sokszor határozatlan vagyok, félek, meg visszahúzódó is vagyok néha. Szeretethiányom van, de megvan rá az okom, és így sajnos ha valaki megtetszik, könnyen beleszeretek meg fantáziálgatok. Szerintem ezzel lehet a probléma. Nem hiszem, hogy ráakaszkodnék a másikra, mert nem, szerintem egészséges mértékig vagyok érdeklődő, stb, de magamban őrlődök, és nagyon nehéz visszafogni magam, hogy ne legyek féltékeny, ne akarjak folyton a másikkal lenni. A másik ebből nem lát semmit. Szóval erre nem lehet fogni, hogy miért vagyok egyedül. Volt sok próbálkozásom, de egyszerűen nem maradnak meg mellettem a pasik. Olyan kifogások vannak, hogy nem keres kapcsolatot, nincs idő kapcsolatra, aztán látom, hogy másik nővel bezzeg van idő. Meg hogy nincs meg a kémia, nincs meg a szikra. Vagy hogy nem akarnak átverni. Már mindenféle típusú, korú, kinézetű férfinél próbálkoztam, illetve hagytam, hogy ők is.


Van munkahelyem, dolgozom évek óta, mellette még jelentkezem egyetemre, bár már van egy diplomám, családdal jóban vagyok, vannak barátaim, szeretem a vagány dolgokat, de közben a nyugalmat is. Egyedül is tudok lenni, építem az életem. Nem várom, hogy megmentsenek, inkább arra, hogy megoszthassam valakivel az élményeim, meg az életem. Igyekszem csinos lenni, nem vagyok igénytelen. Főzök, mosok, takarítok.


Annyi velem egykorú nő /csaj, vagy fiatalabb már rég komoly kapcsolatban él, vagy menyasszony, vagy babája van. Én örülök a boldogságuknak, de félek, hogy velem mi lesz.


Én nem okolom a másik nemet, de már abba belefáradtam, hogy magamban keressek hibát. És nem is szeretném marni magam sem.


Szóval szerintem teljesen normális nő vagyok, mégsem találjuk meg egymást az igazival. :(


2018. ápr. 13. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Van ez így, majd lesz. Egyrészt, azt nem hiszem, hogy nincs sehol senki aki mondjuk picit is mutatjá, hogy bejössz neki amennyiben nem nézel ki úgy mint a hátramenés.

Másrészt pedig, azt maximálisan meg tudom érteni, hogy a mai férfiak miért nem akarnak kapcsolatot.

2018. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nézd egyes, én is megértem, hogy egy "mai" férfi miért nem akar kapcsolatot, de csak erre nem lehet szerintem ráhúzni mindent. Nem minden lány könnyűvérű, ahogy nem minden pasi sem szemét. Hiszen látok boldog párokat, akiknek megy az élet évek óta. Én pl nem szórakoznék senkivel, őszintén megmondanám azt is, ha a másikkal nem tudnék tervezni, viszont ha kapcsolatban lennék, akkor azért igyekeznék megtenni mindent. Én tisztességesen járnék el, bármi lenne.


Igen, biztosan van, akiknek tetszem, de talán nem mernek megszólítani (?), ezt nem tudhatom.

2018. ápr. 13. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szeretethiány és a másikra ráakaszkodás nem kimutatása ellenére vannak olyan jelek amikből lehet a másik leszűri és kicsit riasztónak tartja a dolgot. Pl.: Nem nyomulsz, de hogy "véletlen" egyből látod és vissza is írsz ha ő üzen chaten, ha nem vele vagy, az többszőri alkalom után le is eshet a másiknak. :)


De ezzel nincs semmi gond, van aki jobban igényli és szereti is a kommunikációt (én igénylem és szívesen viszonozom, ha kapcsolatban vagyok), de van aki nem. Van aki alig várja, hogy megossza a kisebb dolgokat is a másikkal, van aki nem. Meg kell találnod neked is a hozzád passzoló (többek között) kommunikációs igény terén a párodat, mert a röpke leírásod alapján szerintem az égegyadta világon nincs veled semmi gond, csak egy kicsit "lelkesebb" vagy. :)

2018. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez igaz, ha messengeren beszélünk, hamar válaszolok, meg rajtam látszik, hogy ha érdekel a másik, nem nagyon hagyok úgymond hódítási időt, mert feleslegesnek tartom a játszmázást, mikor minden egyértelmű. Miért ne lehetne már az elejétől minden szuper? Én nem hitegetek meg várakoztatok senkit, mert arra vágyom én is, hogy minél előbb többet együtt lehessünk, miért tagadjam meg már az elején, hogy boldog vagyok a másiktól?
2018. ápr. 13. 21:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt nem arra értem, hogy már egy hét után lefeküdnék az illetővel, hanem egyébiránt. Nyílván egy kis idő után van szex, nem fekszem alá azonnal.
2018. ápr. 13. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2,4: Szintén ugyanígy gondolkodom, csak a másik oldal! :) Gyűlölöm a játszmázást és igen, full őszintébe nyomom az elejétől. :D De már rájöttem, hogy nem biztos, hogy jó a másikat egyből "lerohanni" az érzéseiddel, mert ez lehet folytó tényező a másik szemében. Soxor koppantam emiatt is, hogy full lelkes voltam, vagy lehet pont én sem találtam meg azt aki hozzám passzol? :)
2018. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy igazi. Olyan van, hogy azzá teszitek egymást. :) Nem jött el az időd, de el fog. Nyugi.
2018. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az igaziban már nem hiszek.Abban viszont erősen,hogy minden okkal történik,az emberek nem véletlenül lépnek ki az életedből,vagy kerülnek bele.Minden ilyen egy lecke,a pofonokat meg addig kapod,amíg rá nem jössz,amire kell.Szóval én talán örökös hülye vagyok,de neked ettől simán megvan minden esélyed a boldogságra.
2018. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!