Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az oka annak, hogy nem tudtok vonzódni hozzátok képest alacsonyabb pasihoz?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból kérdezem, hogy mi a taszító abban, hogy alacsonyabb? Tételezzük fel van egy srác, akit jóképűnek tartotok, jól eltudtok beszélgetni, de van esetleg 5 centi különbség a javatokra, ezt nem tudom felfogni, hogy mi ebben a rossz.

Nem lehet, hogy attól féltek, hogy barátnőtök, családotok leszól ezért, vagy féltek attól, hogy hülyén fogtok mutatni mellette? Mert én szerintem főként ez állhat a háttérben, hogy nem szarjátok le eléggé a társadalmi normát, túl sokat foglalkoztok a társadalom véleményével.

Amúgy nem vagyok alacsony 180 centi felett vagyok, de mégis zavaró az, ahogyan egyes csajok vélekednek az alacsonyabb mondjuk 170 centi alatti pasikról.

Meg a másik lehet én vagyok ebben a témában túl maradi, de nem nekünk pasiknak kéne nézni inkább a külsőt és nektek a lányoknak a belsőt? Mert hát mi azért vizuálisabbak vagyunk. :D


2018. ápr. 16. 09:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom az okat. A magam kis 165 centijevel en nem akarok lenezni arra a ferfire, akivel egyutt elnek.

Engem szexualisan beindit h a volegenyem 2m+, na ez egy 160 centis fiuval nem igy lenne.

Kb az a logika, egy minimalis evolucios hatterrel, h az atlagba vett ferfi imadat a nagyobbacska noi cicikre terelodik es a szeles cdipokre. Ennyi. Az ellenkezo nem a masik ellenkezo nemben a nemi kulonbsegekbol eredo dolgokat keresi es imadja.

2018. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

160 cm vagyok. Aki nálam is alacsonyabb, az akkora, mint egy 12 éves kisfiú.

Ezért nem tudok vonzódni hozzá.

A másik ok az egyszerű állati ösztön: a férfi magasabb és erősebb, a nő kisebb és gyengébb. Ti se tudtok vonzódni egy olyan nőhöz, aki 20 centivel magasabb és vastagabb a karja, mert nem nőies.


Ti lehet, hogy vizuálisak vagytok. Ez is ösztön: mindenkit meg akartok dugni, akire feláll. Mi meg ösztönösen sokkal több szempont alapján választjuk ki azt az egy példányt, akinek az utódját a következő 20 évben nevelni fogjuk, ezzel végleg elvágva magunk az ismerkedéstől.

2018. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
176 magas vagyok. Velem egymagas párom volt már. Ha sokkal alacsonyabb nálam nekem az nem jön be, nem tehetek róla.
2018. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Ettol fuggetlenul: sajnalom a nagyon alacsony fiukat, mert kutyanehez dolguk van.

De azok a hapsik, akik szidjak a noket egy olyan dologert amirol mi nem tehetunk, es h azt sem befolyasolhatjuk h kihez vonzodunk, vegtelenul szanom, es lenezem.

2018. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Mi kb egy magasak vagyunk a férjemmel. Sosem zavart, hogy nem égimeszelő, pedig volt 2m+ pasim is.
2018. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Én 160 vagyok, viszont próbálkoztam már ismerkedni velem kb. egy magassal kétszer is. Velem egy magassal, vagy alacsonyabbal rájöttem, hogy nem tudom magam elképzelni. Nekem kell az, hogy igenis férfi legyen mellettem a férfi. Egy magasabb, erősebb testalkatú (nem az edzett testre gondolok) férfi mellett érzem azt, hogy nő vagyok és nem én vagyok az irányító. A velem egy magasakkal valamiért mindig azt éreztem, mintha én irányítanék... máskülönben pedig szeretek elveszni a férfi karjaiban és a mellkasához bújni.

Külső-belső téma pedig mindenki azt néz a másikban amit jónak tart. Mert te férfi vagy én meg nő, akkor ne legyen számomra fontos a külső?! És itt sem a szépségre értem.

2018. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ezt nem lehet számonkérni rajtuk. Én sem tudnék vonzódni egy kövér vagy deszka nőhöz.

Ennek ellenére azért mégis látni alacsony férfiakat és kövér nőket is párkapcsolatban.

2018. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
155 cm vagyok. Nem szeretnék 150 centis párt magamnak, mert sanszos, hogy kb 10 eves.
2018. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Lazy Lover ***** válasza:
20%
mert le ragadtak az őskori szinten
2018. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

#9:

Mindenki leragadt őskori szinten, aki olyannal van, akihez vonzódik.

De ha a csaj úgy gondolkodik, hogy mindegy a külső, csak kényelmes élete legyen mellette, akkor gold digger.

Tulajdonképpen csak annyi bajotok van, hogy nem tudtok mindenkit megb.aszni, és még elő is adjátok, hogy ti ettől vagytok kevésbé állatok.

2018. ápr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!