Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az oka annak, hogy nem tudtok vonzódni hozzátok képest alacsonyabb pasihoz?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból kérdezem, hogy mi a taszító abban, hogy alacsonyabb? Tételezzük fel van egy srác, akit jóképűnek tartotok, jól eltudtok beszélgetni, de van esetleg 5 centi különbség a javatokra, ezt nem tudom felfogni, hogy mi ebben a rossz.

Nem lehet, hogy attól féltek, hogy barátnőtök, családotok leszól ezért, vagy féltek attól, hogy hülyén fogtok mutatni mellette? Mert én szerintem főként ez állhat a háttérben, hogy nem szarjátok le eléggé a társadalmi normát, túl sokat foglalkoztok a társadalom véleményével.

Amúgy nem vagyok alacsony 180 centi felett vagyok, de mégis zavaró az, ahogyan egyes csajok vélekednek az alacsonyabb mondjuk 170 centi alatti pasikról.

Meg a másik lehet én vagyok ebben a témában túl maradi, de nem nekünk pasiknak kéne nézni inkább a külsőt és nektek a lányoknak a belsőt? Mert hát mi azért vizuálisabbak vagyunk. :D


2018. ápr. 16. 09:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
175 cm vagyok és az exem 170 cm volt. Őt szerettem eddig a legmélyebben. Nálam nem számított.
2018. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
41%
Genetikailag kódolt ösztön...
2018. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%

172 cm vagyok, velem ha egymagas a srac, meg oke, de alacsonyabb ne legyen. Tetszik, nem tetszik, nem tudok rajuk ferfikent tekinteni. Az en szemembe mindannyian kisfiuak maradnak.

Raadasul szeretnem a parom mellett kis torekeny csajszinak erezni magam, ami lassuk be, egy 160 centis pasi mellett nem mukodne.

2018. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
28%
2018. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%
2018. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

Mert az a férfias.

Te sem tudnál vonzódni egy debella nőhöz, mert nem nőies.

2018. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%
Hihetetlen, mikor ilyenekre választ vártok. Miért tetszik a lila szín, a rockzene meg a tonhal? Nem tudom. Nem érdekel. Ez vagyok én.
2018. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%
Nálam nagyon egyszerű oka van ennek a dolognak, alacsony vagyok, alig nőttem túl a 150cm-t. Ha téged nem zavarna a helyemben, akkor cseréljünk.
2018. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%
Én sem tudnék egy nálam alacsonyabb párt elképzelni magam mellett. Max. egy velem (170 cm magas vagyok egyébként) azonos magasságú pasi még rendben van, de alacsonyabb már nem. Ennek semmi köze nincsen a társadalmi normákhoz vagy a környezetemhez, a családomhoz vagy a barátnőimhez, mert pont lesz@&#rom, hogy ki mit gondol, nem érdekel... Csupán csak arról van szó, hogy nekem valahogyan nem tetszik, nem tartom vonzónak és nem tudok potenciális párként tekinteni egy nálam alacsonyabb pasira.
2018. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%

Szintén 150 körüli mélynövésű csaj vagyok. Mindig nálam magasabb pasim volt. Az ok egyszerű: senkit sem ismerek, aki hím nemű, idősebb tíznél, és nálam alacsonyabb.

Fogalmam sincs, hogy vonzódnék-e hozzá. De nem hiszem.

Sőt: 150 centivel én se vagyok vonzó nagyon sok fiúnak. Akkor most verjem magam földhöz?

2018. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!