Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is unja már ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is unja már ezt az egész nők utáni versenyfutást?

Figyelt kérdés

Felsorakoznak a kisbikák...a kis csacsik...mindenki szépen fésülve, jól felszerelkezve érkezik.

Illatfelhő lengi körül a kandúrokat, majd eldördül a startpisztoly és indul a hajsza!

A véres összecsapás a nőkért, hátha az egyiknél célba érünk.


Itt minden megengedett, egymást tiporják el a vágtató férfiak, harapdálják a másik torkát, a nők pedig eközben gondosan szelektálnak.


Végül a szerencsésebb ifjak mőkkel távoznak.


Aztán érkezik a második felvonás, a felvonulás! Amikor ezek az újdonsült párok döngetik a mellüket a népnek, hogy nézzétek! Mi együtt vagyunk! Ezt nap mint nap láthatjuk a közösségi médiákban, ahol az arcunkba tolják a szerelmüket nap mint nap a szerelmesek.


De miért kéne folyamatosan ügetni, kergetni a nőket, ha egyébként általában leszarnak? Kicsit túl nagy a felhajtás úgy érzem!


Én flegma ló lettem és vágtatás helyett elfeküdtem a fűben, nem érdekel többé a hajsza.


Más is van így ezzel?


F/27


2018. ápr. 17. 08:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%

Hogy mi fán terem a párkeresés?

A férfiaknak csupán anyagi javakkal kell villogniuk, és előbb vagy utóbb aitomatikusan kijut egy nő.

2018. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

no illatfelhő..no belőtt haj..no gyurma


és no para..


lehet, hogy mást értünk nő alatt :)

2018. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Azt észre vetted már, hogy ez senkit nem érdekel, nem tűnt fel a passzivitásod senkinek, és mindenki más ugyanúgy éli az életét? Eddig se voltál a mezőnyben meg most se. Ez egyedül számodra jelent változást.
2018. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%

Vixen!

Akkor én is elkezdek semmitmondó életbölcsességekkel dobálózni. Igaz, hogy a fele értelmetlen lesz, de legalább bölcsnek tűnök majd.


Csak akkor nevezz kicsinek valakit, ha a magas lóról leszállva is nagyobb vagy nála.

Ne ítélj, hogy ne ítéltess.

A szerelem egy olyan játék, amihez nem mellékeltek játékszabályt.

Jó pap holtig tanul.


Az ember tragédiájából is akartam írni egy idézetet, de az most nem jut eszembe. Vedd úgy, hogy az is itt van és ki_aszott bölcs voltam.

2018. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%

Miért kéne a férfiaknak folyamatosan ügetni, kergetni a nőket?Ki kötelezi rá őket?Szerintem senki, max. a farkuk.

Ha elfeküdtél a fűben, akkor maradj is ott.Számodra az a legjobb hely.

2018. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha már versenyfutás: te pont az vagy, aki edzés nélkül, gumicsizmában indul a maratonon, mert kétszer futott már busz után életében. Az első 100 méteren kidől, egy órán át liheg. Aztán vérig van sértve, hogy nem kapott díjat, és szídja a dobogósokat, hogy milyen gebék, egy kilót se tudnak felemelni. Aztán el is dönti, hogy legközelebb súlyemelésben indul, mert ő ért hozzá a legjobban.
2018. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy ha nem a fűben fetrengnél és napi 20 kérdést írnál ki ahelyett, hogy nőkkel ismerkedsz, akkor lenne barátnőd.


Egyébként osztom #2 véleményét, nőként írom, hogy ezerszer szimpatikusabb, ha egy férfi először csak barátként közeledik, próbál megismerni, mintha egymást agyontaposva próbálnák 5-en belém tenni a farkukat, mert "jó nő" vagyok és közülük kéne kiválasztanom kinézet alapján "életem párját". Legrosszabb esetben maradunk barátok (persze ő is dönthet így, még mindig jobb, ha nem pár dugás után jön rá, hogy amúgy nem bír elviselni), legjobb esetben pedig lesz egy biztos kapcsolatom egy olyan férfival, akit ismerek és akiben bízom. Előbb kezdek kapcsolatot egy olyan férfival, aki az embert látja bennem, mint egy olyannal, aki csak a lyukat látja és emellett nagy nehezen esetleg elviseli az emberi részemet is, vagy csak megdug és megy tovább.

2018. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Egyébként osztom #2 véleményét, nőként írom, hogy ezerszer szimpatikusabb, ha egy férfi először csak barátként közeledik, próbál megismerni, mintha egymást agyontaposva próbálnák 5-en belém tenni a farkukat, mert "jó nő" vagyok és "


Én már egy ideje csak így játszom, barátkozok...


De véletlenül soha nem néznek rám a nők úgy..mindig én vagyok a Balázska, akivel meg lehet beszélni.


Ok, nem vagyok olyan jó pasi, de azért férfiatlan sem.

2018. ápr. 17. 10:05
 19/19 Diavolino44 ***** válasza:
56%

Ez az evolucio, valahogy a termeszetes kivalasztodasnak is mukodnie kell. S aki nem akar vagy akinek nem jut, az okkal tortenik. Semmi olyat nem tudott felmutatni, amirt erdemes a genjeit tovabb orokiteni.


Ha te vagy Balazska, akivel mindent meg lehet beszelni, abbol kristalytisztan latszik a luzerseged. Te azt a “szaporodasi strategiat” valasztottad, hogy kedvesen baratsagosan akarsz bekerulni a bugyiba. nana, hogy egy no sem tud teged ferfiszamba venni. Ha nem nezel ki jol, mert gondolom nem, illetve gazdag sem vagy, akkor igen eroteljesen a viselkedessel kellene kidomboritanod, hogy ferfi vagy, nem azzal, hogy itt picsogsz mennyire rossz neked.

2018. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!