Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves férfiak, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak, ti mit tudtok virítani, felmutatni egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Van vagyonotok? Jó munkátok van? Kocsi?

2018. ápr. 17. 12:35
 1/8 anonim válasza:
100%
minek kellenének ezek?mi ez valami verseny?
2018. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A középső ujjam.
2018. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Kapcsolathoz: Jó a humorom, alkalmazkodó vagyok, a problémákat meg lehet velem beszélni, jól tolerálom a másik fél hülyeségeit, jó beszélgetőpartner vagyok, szeretek kedveskedni a páromnak.


Nem tudom miért számítanak, de válaszolok a többi kérdésedre is.

Vagyon:Jelenleg nincs, mert az albérletbe költözés elvitt szinte mindent.

Munka:Az átlagnál talán jobb, de nem fizet olyan hű de sokat sem (havi 220 körül).

Kocsi:Van, egy 23 éves peugeot.


Jelenleg van egy 3 éves kapcsolatom egy gyönyörű lánnyal.

23/F

2018. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom a férjem mit tudott felmutatni: nem volt vagyona, stabil munkája volt, de keveset keresett, nem volt kocsija, akkor köhögte ki részletekben a jogsit, mikor összeköltöztünk. Abba a lakásba, ami az anyám nevén van, de nem használja, ezért megengedte, hogy ott lakjunk (nem velük, ők máshol laknak). 22 éves volt. Ellenben baromi jófej volt, szeretett, szerettem, jól éreztük magunkat együtt, jó volt a szex, jókat buliztunk együtt. Ezt tudta "virítani".

Azóta lett kocsink, jobb fizunk, családunk, nemsokára saját házunk is lesz. Fel lehet építeni egy életet együtt is...

2018. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
0%

20 centit simán fel tudok mutatni.


Amúgy mire jók ezek a kérdések?

2018. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Ezek a sikertelen nyomingerek kérdései, akik mindenáron meg akarják magyarázni, hogy nem azért nincs nőjük, mert nyomingerek, hanem azért, mert minden nő pénzéhes kva, és nekik nincs pénzük.
2018. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha szamitanak ezek akkor elmondom neked, de azt mar meg sem kerdezem hogy te mit tudnal viritani mert nem is erdekelne mivel szoba se allnek mar veled :)

Vagyon? Van egy nagyon oreg viszont hatalmas csaladi hazam 12 aras kertel. Felkene ujitanomviszont nem tetszik sok minden ezert el fogom adni.

Van egy nagyon rossz munkam viszont havi 550k+ de ez is csak 2 honapja szoval meg nem tartok a megszedesi idoszakom alatt :) kocsi jelenleg nincs de most tervezek venni es igen bmwt mivel ez tetszik es nincs indexelo szoval konnyebb a vezetes :D viccet felreteve ez tetszik es mielitt barki barmit mondana nem a nok miatt hanem mert mar 10 eve az almaim egyike es ezt tuztem ki celnak.


Viszont kerdeznek, ha mar ilyen kerdesek jutottak eszedbe, akkor te mit tennel bele a kapcsolatba a puncidon kivul?

2018. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kérdésemet az alábbi ihlette:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



Kíváncsi voltam, mi férfiak, mit válaszolunk erre.

2018. ápr. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!