Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolom az egészség az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom az egészség az egy alap kitétel minden férfival szemben?

Figyelt kérdés
Mi volt legnagyobb hiányosság amit tolerálva láttatok?
2018. ápr. 19. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

És ez neked gond, hogy jó ha foglalkozol az egészségeddel?


Oké, a genetikai rendellenesség az más lapra tartozik.


Bocsi, de nőként én is azt vallom, hogy az egészség a legdrágább kincs. Ha nincs egészséged, akkor semmid sincs!

2018. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én pont a "más lapra tartozik"-ra gondoltam...
2018. ápr. 19. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Nekem volt dolgom egy fiúval, szívproblémával, szex, de akár egy hevesebb csók is annyira megkavarta a szívritmusát, hogy mentőt kellett hívni nem egyszer.

Elhordott mindennek, mikor szakítottam vele emiatt, de nem leszek jóságos mártír, aki mellette marad így.

Vannak dolgok, amik mindegyek, pl. rossz látás vagy rossz fogak (a barátom, akivel családot tervezek alapítani), de ha komoly problémád van, ami akadályoz sok mindenben, elgondolkodnék, hogy kellene-e ilyen géneket továbbítanom. Ez durva meg rideg, de szerintem így van.

2018. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

rideg-rideg..


jobb mint mellébeszélni

2018. ápr. 19. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt autoimmun beteg barátom. Olyan is, akinek a szívével voltak bajok. Engem nem befolyásol bár az fix, hogy több törődést igényelnek. De ha szereted, akkor meg nem tök mindegy?!
2018. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

A szokásos mantra. Ha egy nő nem fogadja el a férfit, akkor érthető meg milyen jó, hogy őszinte, ha pedig fordítva, akkor a férfi micsoda egy utolsó felszínes szemét. :D

Nőjetek már ki az oviból.

2018. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egészséges - szintén egészségest akar az igy a normális !

Ha valaki őszintén elmondja a betegségét és a másik partner

ezt felelőséggel bevállalja úgy hogy tisztában van a betegség természetével ám legyen!

2018. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A hétköznapi életet megnehezítő helyzetektől eltekintve (lásd #3-as válasz), a betegség elfogadása attól függ, hogy a másik fél mennyire szerelmes. Nekem van egy örökletes szervi betegségem, ami nem okoz a hétköznapokban különösebb problémát és a társkeresésben sem okozott. Van, hogy többet kell aludnom és hasonlók, de ez egyik kapcsolatomban sem okozott problémát.


#6-os pedig nagy igazságot írt. A környezetemben is azt látom, hogyha egy nő nem elfogadó, akkor ő őszinte és keresi a megfelelő társat, nem éri be kevesebbel. Ha egy férfi nem elfogadó, akkor ő ezért gonosz és érzéketlen, aki csak a külsőre megy.

2018. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jó azért nem kell félteni.. :)


észre nem veszed rajtam csak egy átlagon felül aktív, jóképű, magas határozott st férfit látsz aki mellesleg ellenszélben ért el sikereket...


VISZONT úgy érzem, hogy nem én vagyok aki játszmázni fog a nőkkel..kerek perec meg kell beszélnünk, hogy balul is elsülhet ez az..és tévedés, nálam kizárt, hogy ezt a rózsaszín köd leple alatt vigyem be a tudatába..inkább semmi közünk ne legyen egymáshoz minthogy a nagy szerelem után mindenki utálja a másikat..


kössz a válaszokat!

2018. ápr. 20. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!