Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiaknak az ilyen nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak az ilyen nők sem felelnek meg külsőleg, akkor mégis mik az elvárásaik?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Ha a magyar szépségkirálynők sem elég jók, akkor esetleg a nemzetköziek elmennek szódával? Vagy milyen extrém módon gyönyörűnek kell lennie egy nőnek, hogy a férfiak ne csak a szájukat húzzák a külseje láttán?


2018. ápr. 19. 21:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%
Sokkal szebb aranyos és kedves arcú lányokat láttam ma. Ezeket csak a vakolat teszi! Elég beteg ember lehetsz!
2018. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
64%
Feltűnési viszketegségben szenvedő két műanyag görény, sorry. Nem az esetem egyik sem.
2018. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5%

Ahhoz képest,ahogy kinéznek,mindenhogy autisztikusak az elvárások,legalábbis kinézetre.Tisztelet a kivételnek!


Na,ezért nem hittem az exem előtt,hogy az Erasmusom után valaha lesz magyar pasim.

2018. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%
A válaszadók szerinted reprezentálják a férfiak egészét? Buta kérdés.
2018. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
A magyar kifejezetten csúnya, Budapesten ezerszer jobb nőket látni. A hollandus mondjuk nem rossz, de tök kiélt feje van. Kicsit sok volt az éjszakázás, a meglovagol farkak száma és a különböző tudatmódosító szerek mennyisége.
2018. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

"Na,ezért nem hittem az exem előtt,hogy az Erasmusom után valaha lesz magyar pasim."


Tipikus. A proli magyar lány kimegy az EU-s adófizetők pénzén fél évre Nyugat-Európába, és hirtelen olyan nagy européer lesz, hogy en bloc lenézi az összes hímnemű honfitársát. Az mondjuk nem jut el a tudatáig, hogy nyugaton az ilyen jellegű kollektív megbélyegzés nem épp szalonképes.

2018. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17%
De kik ezek???!!!!????!!!????!!!!????!!!!!!
2018. ápr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

Pörgesd végig az oldalt. Ha egy celebről vagy az itteni felhozatalnak elérhetetlen szintű nőről van szó, akkor sorban azt fogják írni a válaszolók, hogy nem néz ki jól. Ha egy átlag alatti csajról van szó, aki feltöltött a netre magáról egy képet, akkor 10-ből 9 pasi áradozik, hogy mennyire jól néz ki, mert azt hiszik, hogy nála van esélyük.

Az itteni férfi válaszolók többsége meg se merne szólalni, ha élőben leszólítaná őket egy ilyen csaj.


DE fordítva is áll a helyzet, amikor azt kérdezi egy férfi, hogy az ilyen meg olyan izmos alkat bejön e. Ha az első pár nő válaszoló azt írja, hogy az átlagos/macis alkatot szeretik, akkor utánuk mindenki azt fogja írni. Na, az pont ugyanilyen kamu.

2018. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt. Természetesen mindenkinek más az ízlése, mindenkinek más tetszik, ez egy abszolút szubjektív dolog, nekem nem is azzal van a bajom, ha valaki azt mondja, hogy neki xy jobban tetszik vagy valaki sokkal szebb nála, nem az esete, ez meg ez nem tetszik neki stb., ezt mindenki döntse el maga. Ugyanakkor azt én nagyon nem szeretem, mikor olyanokat mondanak, hogy ronda vagy csúnya, szarul néz ki, mert szerintem az iszonyatos túlzás és kb. értéktelennek állítják be az illetőt... Ez most egy olyan dolog, hogy pl. sokan istenítik Brad Pittet (vagy mondhatnám akár Leonardo diCapriot, Ryan Reynoldsot, George Clooneyt vagy valamilyem más ünnepelt férfi színészt), hogy milyen jó pasi, milyen jóképű, milyen szexi stb., de nekem nem tetszik, mert nem az esetem, sem most, sem fiatalabb korában nem jött be. Ugyanakkor ettől még egyikükre sem mondom azt, hogy "fújj milyen ronda majom", "fúj de csúnya" stb., mert látom, hogy egyáltalán nem azok, nincsen semmi baj a külsejükkel és értem, hogy másoknak mi tetszik bennük és én is látom a vonásaikat, esetleg mikor izmosabbak voltak, akkor az is biztos sokak számára vonzó volt vagy sokak szemében most sármosabbak stb., és én sem tartom őket undorítónak vagy csúnyának, csak nem az esetem és tudnék mondani olyat, aki náluk jobban tetszik. Van róluk véleményem és nekem is van egy ízlésem, de nem tartok mindenkit csúnyának vagy rondának, aki mondjuk nem felel meg neki és elismerem az esetleges pozitív tulajdonságaikat. Például azért ezeknek a lányoknak szerintem összességében szép arcuk van, szép a bőrük, szép az alakjuk, szép a hajuk, szépek a fogaik és ebben biztosan van sok munka is, sok szépségápolási termék, smink, kezelések stb., de a lényeg az, hogy nagyon távol állnak a csúnyaságtól... Valamint egyébként az is érdekes, hogy olyanokat is szeretnek hangoztatni, hogy "nincsen csúnya nő csak ápolatlan/igénytelen"...Akkor most ilyenkor mi van?
2018. ápr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
43%

Én nő vagyok, de megnéztem őket. Az a baj ezzel, hogy ezek ilyen negcsinált fotók megcsinált nőkről. Az a dolguk, hogy szépek legyenek, kívánatosak, milyen egyéb érték jutna bárkinek eszébe róluk? Így meg az egész csak egy pukkasztanivaló lufi. Egyébként szépek nyilván (bár a magyar kislány távol ülő szemei elég rémisztőek), csak ki lát bennük ezen túl érdekességet?

Ja nem vagyok irigy, mert nincs az az isten, hogy én ilyen nőt csináljak magamból, csak a szépségkirálynős nyivákolás miatt mondom.

2018. ápr. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!