Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek tarnsznemű nővel, aki férfitestbe született, de már túl van a nemváltó műtéten és nőként él?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ilyen,csak kérdezem:-)

2018. ápr. 20. 11:36
1 2
 11/14 CFB ***** válasza:

Dexter

Mert az tenyleg jobb, hogy mely depresszioban eli le az egesz eletet, minthogy a pszichologusa es 1-2 masik orvos is igazolta, hogy neki tenylegesen szuksege van a nemi atalakito mutetre (igen, kepzeld, az ilyenek jarnak pszichologushoz), es a mutet utan (majdnem) teljes, boldog eletet elhet.

(Nyilvan FtM-nek nem lesz orokito anyaga, ahogy a MtF-nek se lesz mehe, ugyhogy nem tud gyereket szulni)

2018. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem, te nem érted, amit mondok. Az átalakító műtéttel csak elnyomja a tüneteket, ha pedig megváltozik az élethez való hozzáállása és elfogadja önmagát olyannak, amilyennek született, akkor se depressziós nem lesz, se pszichológushoz nem kell járnia. Aki képes elfogadnia önmagát, az egy boldog ember. Én egyébként nem hiszek a pszichológusban, mert az ember csak saját magán képes segíteni. Én a pszichológiai segítség alatt nem is pszichológust értettem egészen konkrétan.

Azért merek ilyeneket mondani, mert erre az egészre én vagyok a legjobb példa. Tapasztalatból beszélek. A tapasztalt pedig többet ér bármiféle magasiskolai okoskodásnál. Én is depressziósnak hittem meg, mert nem voltam képes elfogadni önmagam. Gyűlöltem magam a vékonyságom miatt, gyűlöltem magam a hajam szerkezete miatt, gyűlöltem magam a magasságom miatt..stb

Nem az segített rajtam, hogy elmentem és kigyúrtam magam vagy hogy befeküdtem egy magasító vagy hajszerkezet változtató műtétre, hanem hogy megváltoztattam az életfelfogásom, az élethez való hozzáállásom, elfogadtam önmagam, ezáltal pedig megszerettem önmagam. Már nem a hátrányait látom a testi adottságaimnak, hanem az előnyeit. Pl a vékonyság jó dolog, mert egészségesebbek vagyok, mint mások, olyan haja pedig senkinek nincs, mint nekem. A magasságomat is szeretem.

Szóval a külső átalakítás csak egy tünetkezelés, a megfelelési kényszer és az elégedetlenség tünetei. Súlyosabb esetekben meg később kitalálja, hogy ez meg az nem tetszik még a testén, amíg széjjel nem operálja magát. Láttam már egy csomó ilyen embert, akik egy kis dologgal kezdték, majd nem tudtak leállni, mert folyton úgy érezték, hogy újabb és újabb dolgokat kell átalakítaniuk magukon, hogy szépek legyenek. Valaki a tetkót viszi túlzásba, más a testékszereket, valaki a plasztikai műtéteket. A megfelelési kényszeren és elégedetlenségen nem lehet külső beavatkozással változtatni. Azon az ember csak a tudatával képes változtatni. A nyugati társadalom pedig pont ennek az ellenkezőjét sugallja. Azt, hogy a tudatnak kell megfelelnie a testnek és nem fordítva, ami szerintem baromi káros. Ebben nevelődik egy csomó gyerek, így nem csoda, hogy felnőtt korukra olyanok lesznek, amilyenek. Tele megfelelési kényszerekkel, ön el nem fogadással, szeretethiánnyal...stb A tudat fejlesztése és az önismeret a megoldás, nem az idióta átalakító műtét. Az ember nem véletlenül születik olyannak, amilyen. Nem harcolni kell ellene, hanem elfogadni.

2018. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%

Ferfival? Nem.


Nemet változtatni pedig nem lehet.

2018. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

Cfb - ha annyira boldogok, akkor több, mint fele miért próbál öngyilkos lenni?

Jaaa, mert fölborítják a hormonháutartásukat, amit a szervezetük nem szeret, mert természetellenes.

2018. ápr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!