Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik ez rosszul?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt, több mint egy évig távkapcsolatban éltünk az elején, mivel ő már továbbtanult, én meg gimis voltam. Nagyon szuper volt, hiába csak hétvégén taliztunk, mindig kirándultunk itthon, rengeteget beszélgettünk. Mióta egy városban vagyunk, alig van ideje rám. Hetente 1-2x ugrok át 7 óra környékén, és ott alszom. Ilyenkor beszélgetünk, punnyadunk, tv-zünk, max kajálni ugrunk le. Sokszor mondtam már hogy csináljunk programot, de nem ér rá a munka meg a suli miatt... csak ilyen esti programok jöhetnek szóba, pl. színház, mozi, buli... de az a baj, hogy ezekre meg fáradt. Sokszor mondtam már neki hogy ha hazamegyünk, jöjjön át hétvégén pár órára, de nem, mert a szüleire is kell időt szakítania... sokszor volt már hogy végre elhatároztuk, hogy na végre leugrunk a közeli bárba, de mindig lebeszél róla (pl. Látja, hogy nagyon fáradt vagyok... vagy inkább szexeljünk...) Nem tudom mit gondoljak. Semmi másra nem vágyom, csak egy kis minőségi programra, de valahogy nem jön össze. Bulizni se akar velem jönni, állítása szerint azért mert egyszer nagyon berúgott előttem, és szégyelli. De most is sulis programon van.... hétvégén. Mit tegyek? 20L és 21F
2018. ápr. 20. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sajnos csak mind kifogasok..
2018. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hah, volt egyszer egy barátnőm, aki egy idő után mindig mindenre ilyen kifogásokkal jött. Most fáradt, most nem ér rá, most az anyjához kell átmennie, most a hatodik legjobb barátjának fáj a feje, átmegy megvigasztalni, most megjött neki, most el kell mennie a postára felvenni egy ajánlott levelet (nem vicc!), stb. A végén kiderült, hogy más is képben volt nála velem párhuzamosan...
2018. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza lehet.

Sz|*|r ügy, de le kell ülnöd vele beszélni. Így csak egy helyben toporogtok és azért nem dobbantott még tőled mert legalább van aki lefekszik vele.

2018. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!