Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Szülinapom volt, a párom megfeledkezett róla, mert a munka miatt hogy teljesen kiment a fejéből. A szülei felköszöntöttek egy szàl rózsával. Nem róttam fel neki, nem is vártam el utólag semmit se, magától sem jutott eszébe.

Munka után az egyik kolléganőjével beszélt, h holnap dobja el valahova, mert a kocsija szervízbe van. Kivette a táskájából a nagy bonbont, azt hittem nekem hozta, utólag szülinapomra. De nem. A kollèganőjének viszi, amiért elautózik vele... Az első reakcióm az volt, h “Bezzeg másról nem feledkezel meg”. Ő elkezdte egyből, h ne durcogjak ezen, akkor holnap nekem is vesz. Elmagyaráztam neki, h itt arról van szó, h én mindig a 2.helyre szorulok, mindenki más első és fontosabb. És ez nem csak a szülinapommal kapcsolatban van így, hanem általában is. Szerinte nincs igazam. Nem is kell igazságot tennetek, de már ez nagyon jól esett, h leírhattam, mert a szám, torkom ki volt száradva, h a sírás kapkodott..


2017. dec. 12. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kivágtam volna a másnak szánt bonbonjával együtt.Minek vagy együtt olyan palival,aki nem figyel rád,és nem te vagy a legfontosabb neki ?
2017. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Amúgy semmi baj vele, csak ilyenekre nincs érzéke, h mi illik és mi nem... Én is sok szívességet tettem neki, de csak úgy sose kaptam semmit. Nem arról van szó, h kötelező cserébe valami, de mno. Nagyon érződik/ érzem, mintha “kötelességként” venni, amit én csinalok.
2017. dec. 12. 17:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Elmagyaráztam neki, h itt arról van szó, h én mindig a 2.helyre szorulok, mindenki más első és fontosabb. És ez nem csak a szülinapommal kapcsolatban van így, hanem általában is." - ez nem a mi illik es mi nem kategoria, hanem a budos paraszt kategoria, akirol te pontosan tudod, hogy ilyen, megis elturod, es utana szimpatiat varsz.
2017. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Hmmm, igazad van. Megpróbálom vele megbeszélni.
2017. dec. 12. 17:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"És ez nem csak a szülinapommal kapcsolatban van így, hanem általában is."


Nem értem, miért hagyod ennek a büdös tirpáknak, hogy így bánjon veled.. Hogy lehet valaki olyat szeretni, aki számára még egy random kollegina is fontosabb nálad. Hogy vagy képes valaki olyat a párodnak nevezni, aki a te érzéseidet, fájdalmad konkrétan telibeszarja? Szomorú életed lesz, ha mellette maradsz, az egészen biztos.

2017. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ên màr ilyen hejzetben nem beszélnék vele .Sok boldogságot kívànnék nekik és dobnàm .Aki szeret az ugy is kimutatja aki meg nem az meg csak egyszerűen hülyének néz.Ên nem hiszem el róla hogy nem tudja hogy mi illik meg mi nem mert akkor a kedves kolleginának nem vett volna szimpla udvariassagbol bonbont meg akkor nem is vitte volna el kocsikàzni .
2017. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem meltat, hogy egy szaros tabla csokival meglepjen. Szerinted mennyire fogja erdekelni, amikor arrol beszelsz neki, hogy teged mi zavar? Nem vagy prioritas. Nem vagy fontos. Nem erdekled.
2017. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nehéz volt könnyes szemmel elolvasni ezeket, de teljesen igazatok van. Jelenleg picit nosztalgiázok magamban, és végig gondolom az egész kapcsolatunkat..
2017. dec. 12. 17:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor volt a szülinapod? Utólag is boldogot :)


Szerintem is ideje lenne átgondolod a kapcsolatotokat. Én ebből csak azt látom, hogy teljesen megalázkodsz és a saját igényeidet is háttérbe szorítod, plusz kicsit bátortalan is vagy netán önbizalomhiányos. Sose tűrd el, hogy így bánjanak veled. Ez nem szeretet, ez nem szerelem, ez csak ragaszkodás és nyűg. Nem figyel rád, nem törődik az érzéseiddel, a szülinapodat is elfelejti, gyakorlatilag bszik a fejedre, te mégis elnézed neki, miközben más nőknek viszi az ajándékot. Kit akarunk áltatni? :) Ne mondd, hogy nem tudod mi a megoldás. Állj ki magadért, neked is vannak jogaid. Ne engedd, hogy ennyire háttérbe szorítson.

2017. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért visz a kolleganőjének bonbont? :D
2017. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!