Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el tőlünk csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el tőlünk csúnya emberektől hogy jó képet vágjunk a világhoz és az emberekhez, miközben szinte mindenhol csak a bántást kapjuk?

Figyelt kérdés

Keményvonalas csúnya férfi vagyok, 27 éves. Természetesen a nőktől jön a legtöbb sértés, gúny, megalázás. Amennyiben veszem a bátorságot is bepróbálkozom náluk.


Ez mostanra már nem is visel meg, annyira megszoktam hogy gyakorlatilag undorodnak tőlem a nők. Mindezt azért mert a génlottón szarabb számokkal játszottam és nincs aranyos, szépfiús arcom.


De egyébként is elég bunkó velünk az átlagember, nagyjából mindenhol, minden élethelyzetben.


Teljesen természetes hogy a legtöbb helyen undorodva szolgálnak minket ki, egyáltalán nem kedves hozzánk senki. Ha mégis kedvesek hozzánk, az olyan ritka, hogy szintem megjegyezzük azokat az embereket.


Mi csúnya emberek ezt kapjuk nap mint nap. A normális hozzáállás a szép embereknek van, hozzájuk állnak pozitívan.


De mindez meg elviselhető lenne, azt mondanám, oké, ilyen a világ.


De eközben elvárják hogy vágjunk jó képet ehhez az egészhez, legyünk feelgood arcok és bánjunk normálisan az emberekkel.


Csakhogy nem értem miért kéne ezt tennünk amikor minket meg mindig csak bántanak.


2018. ápr. 20. 15:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%

Te hogyan viszonyulsz saját magadhoz?

Hogy várhatsz el kedvességet magad felé, ha egyébként utálod magad és semmire se tartod magad?


Mindenki csak azt kapja, amit ad. Te azt sugárzod a külvilág felé, hogy utálod magad, akkor mégis hogy szerethetnének téged, ha te saját magadat se szereted?

2018. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
El sem olvasom, mert egész biztos szánalmas sírás.
2018. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Hogy várhatsz el kedvességet magad felé, ha egyébként utálod magad és semmire se tartod magad?


Mindenki csak azt kapja, amit ad. Te azt sugárzod a külvilág felé, hogy utálod magad, akkor mégis hogy szerethetnének téged, ha te saját magadat se szereted?"


Hol írtam ilyet hogy én utálom magam? Egy szóval sem írtam ilyet! Nem értem miről beszélsz.


Reflexszerűen írtál egy panelt...csakhogy ez most nem illik ide, mert szó sincs arról hogy én utálnám magam.


Nincs bajom magammal. Azzal van a bajom hogy elvárják tőlem hogy vigyorgó feelgood arc legyek, eközben meg mindenki bánt.


Ja és én soha senkit nem szoktam bántani.

2018. ápr. 20. 15:33
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Suhanó Pásztorkutya új néven. Elárulod, hogy mit érzel, amikor kiírod ezeket a kérdéseket? Trollkodsz, de elég tré módon teszed. Mit remélsz ettől? Puncit? Jó lenne, ha megszűnnél már innen. :)
2018. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Ha valóban szeretnéd magad, akkor nem bántanád magad olyan jelzővel, hogy csúnya.


A rinyaszövegedből pedig egyértelműen leszűrhető, hogy nem szereted magad, különben teljesen hidegen hagyna mások véleménye.

2018. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

betoncsizma : igen, biztos puncit várok. hisz minden férfi csak arra vágyik, nem tudtad? 0-24 arra vágyakozunk folyamatosan.


én csak kérdezek dolgokat, de válaszolni te se tudtál...bántani viszont igen.

2018. ápr. 20. 15:40
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Te nem kérdezel, hanem trollkodsz és ettől remélsz valamit. Miért nem mész ki kicsit betonozni, lesöpörni a járdát, bringát mosni, futni, akármi? Miért itt szarakodsz az idétlenségeiddel? :D
2018. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

De válaszoltam, csak az agyadat kéne használni ahhoz, hogy felfogd, hogy a következő mondat mit is jelent: Mindenki csak azt kapja, amit ad.


Kedvességet, mosolygósságot adsz a világnak?

Vagy pedig fintort, búvalb..szottságot és világfájdalmat?


Nos, döntsd el, hogy melyik vagy. De szerintem az utóbbi, hisz akkor nem kapnál annyi gúnyt és sértést.

2018. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Fuu, ez nagyon jó kérdés, sokat gondolkoztam ezen. Furcsa mód én a másik oldalon állok, nem bánt el velem a genetika. De... még sem könnyű nekem sem. Meg, ahogy észrevettem senkinek sem. És sokszor, ha vmi negatív ér, akkor kérdezem magamban, ha én nekem nehéz úgymond a szociális viselkedés, milyen lehet annak, aki sajnos csúnya. Aztán szépen rájöttem, h az emberek inkább az energiára reagálnak. Arra, ami belülről jön. Ha, depis vagyok, vagy vmiért frusztráltabb, akkor az jön vissza. Ha, nyugodt, kedves, akkor az. Szóval, közhely, de tényleg az számít, hogy érzed magad, mennyire értékeled magad ill. nagyon fontos, h mennyire értékelsz mást. Van egy jó közmondás is erre: Amilyen az Adjon Isten, olyan a Fogadj Isten. Ha képes vagy adni (szeretetet, figyelmet), azt is kapod vissza. Persze, mindezt önzetlenül, nem elvárva, h azt kapd vissza. Lehetne ezt még hosszasan taglalni, de a lényeg, hogy amennyire csak lehet magunkon kell dolgozni, és ez teljesen független a kinézettől.
2018. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"De válaszoltam, csak az agyadat kéne használni ahhoz, hogy felfogd, hogy a következő mondat mit is jelent: Mindenki csak azt kapja, amit ad.


Kedvességet, mosolygósságot adsz a világnak?

Vagy pedig fintort, búvalb..szottságot és világfájdalmat?

"


Nem is neked írtam azt a hszt!


Én pozitívan álltam az emberekezhez eddig, csak éppen nem nagyon volt értelme, mert tőlük mindig a szennyet kaptam.


Ezt csak azt tudja felfogni aki ugyanebben a cipőben jár, tehát a hasonlóan előnytelen külsejű emberek.


Hiába mosolyog a korcs kutya, attól őt még nem fogják megsimogatni.


Remélem erre is írsz valami teljesen irreveláns választ, aminek semmi köze ehhez, de legalább jó sablonos lesz.

2018. ápr. 20. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!