Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el tőlünk csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el tőlünk csúnya emberektől hogy jó képet vágjunk a világhoz és az emberekhez, miközben szinte mindenhol csak a bántást kapjuk?

Figyelt kérdés

Keményvonalas csúnya férfi vagyok, 27 éves. Természetesen a nőktől jön a legtöbb sértés, gúny, megalázás. Amennyiben veszem a bátorságot is bepróbálkozom náluk.


Ez mostanra már nem is visel meg, annyira megszoktam hogy gyakorlatilag undorodnak tőlem a nők. Mindezt azért mert a génlottón szarabb számokkal játszottam és nincs aranyos, szépfiús arcom.


De egyébként is elég bunkó velünk az átlagember, nagyjából mindenhol, minden élethelyzetben.


Teljesen természetes hogy a legtöbb helyen undorodva szolgálnak minket ki, egyáltalán nem kedves hozzánk senki. Ha mégis kedvesek hozzánk, az olyan ritka, hogy szintem megjegyezzük azokat az embereket.


Mi csúnya emberek ezt kapjuk nap mint nap. A normális hozzáállás a szép embereknek van, hozzájuk állnak pozitívan.


De mindez meg elviselhető lenne, azt mondanám, oké, ilyen a világ.


De eközben elvárják hogy vágjunk jó képet ehhez az egészhez, legyünk feelgood arcok és bánjunk normálisan az emberekkel.


Csakhogy nem értem miért kéne ezt tennünk amikor minket meg mindig csak bántanak.


2018. ápr. 20. 15:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mire fel a királyi többes?
2018. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Tévúton vagy. Ma az emberek senkivel nem kedvesek, se széppel, se csúnyával.
2018. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Balázs te vagy az?
2018. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Balázs a nevem ja, kedves utolsó.
2018. ápr. 20. 20:18
 25/25 mortykaa válasza:

Én is egy csúnya férfi vagyok, 180cm és ehhez kb 67kg. Olyan vékony vagyok mint egy lány, arcra is csúnyácska vagyok , kaptam én is rendesen általánosban és közép suliban a beszólásokat a kinézetem miatt és leginkább a lányoktól ami végül azt eredményezte hogy kis szótlan egyéniség lettem egy időre. Szóval velem is rendesen kibabrált a génlottó , tudom miről beszélsz.


De el kell mondjam nincs minden veszve csak rajtad múlik hogy mit élsz meg és hogyan.

Az évek folyamán nem változott semmi rajtam , nem vettem divatos ruhákat, nincs pénzem, ugyan olyan kocka vagyok mint eddig. Viszont van két nő az életemben akikkel szexelek , szinte a héten csak 2 napom marad a pihenésre. :)

Az ismeretlen nőkkel/lányokkal ilyen csúnyán is el tudok beszélgetni szinte mindenről.

Néha még a két meglévő mellé becsúszik ilyen ismeretségekből egy két szexpartner hosszabb rövidebb ideig.

Rendszeresen járok el barátaimmal szórakozni , moziba vagy egyéb helyekre, esetleg szervezek meg programokat.

Egyáltalán nem vagyok magányos, élvezem az életet. Új dolgokat tanulok és ezekkel új barátokat szerzek :)

Engem már egyáltalán nem bánt senki a külsőm miatt bár már szerintem nem is érdekelne.

Tehát amit le írtál az nem minden csúnya emberre igaz, mert én vagyok az élő példa rá hogy alakulhat másképpen is. Tenni kell érte!

2018. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!