Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 27 évesen egy 10 nmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 27 évesen egy 10 nmes albérleti szobában élek Budapesten, szegény vagyok, nincs autóm, ja meg csúnya is vagyok, akkor én milyen partinak számítok a lányok körében?

Figyelt kérdés

Jellemre normálisnak érzem magam. Humorom nem nagyon van.


Ez kb. milyen kondíciónak számít kedves lányok/nők?


2018. ápr. 10. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Minden téren egy nagy 0.

27 éves vagy, egy 10 nm-es szobában élsz egy olyan városban,ahol az átlagkereset 200k

Nem is lenne gond,ha gyűjtenél valamire vagy bármi és azért maradsz addig ilyen helyzetben.

27 évesen nincs autód nem sikerült elérned ezekszerint semmit,hiszen félretett pénzed nincs,ami azt jelenti,hogy 0 ambícióval rendelkezel.

Csúnya is vagy még azért se teszel.


Csak megemlítem magamat:


Nem nagy, egy 36 nm-es albérletben élek,100ból kijövök rezsivel mindennel együtt. EGYEDÜL, nem pedig egymás hegyén hátán. Elvoltam hízva kb. 3 éve, SPORTOLOK azóta rendszeresen. Van egy 2007-es 6-os mazdám. Emellett rendszeresen gyűjtöm a pénzt. Általában reggel 8kor kezdem a munkát és 8 órakor végzek, hétvégén is dolgozom,de akkor rugalmas munkaidőben.

Ja, és még csak 23 leszek majd.


Nem gondolod,hogy valamit máshogy kéne csinálnod ?

2018. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Te jellemre sem vagy normális, nyugi :D
2018. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első : ambícióm sose volt igazán sok, mondjuk nem értem én se miért..


Az is benne lehet abban hogy nem tartok sehol, hogy alkoholista voltam közel 10 éven át, mostanság gyógyulgatok ki.

2018. ápr. 10. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok.Én sem vetem meg az italt, csak nincs rá időm, se az estére se a másnapra, ha érted mire gondolok. Csak előre!
2018. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27 evesen ez nem egy nagy teljesitmeny, de nem kell feladni, ha lemaradtal az italproblemaid miatt, be kell hozni a lemaradast. Ha nincs szakmad, le lehet egyet tenni, de Budapesten tenyleg lehet kulonosebb kepzettseg nelkul is 200 korul keresni. El lehet kezdeni gondolkodni a penz beosztasan, mire akarsz eloszor gyujteni, inkabb vennel autot elobb, vagy inkabb elkoltoznel, te tudod mi a fontosabb... Ja es ne abbol indulj ki, mi jonne be jobban a lanyoknak, hanem sajat magad miatt talald ki, te mit akarsz.
2018. ápr. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semmiről nem vagy lemaradva! kb ilyen idős voltam amikor észbe kaptam, hogy a bulikon kívűl is van élet.. azóta eltelt 10 év, minden kialakult.
2018. ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelen vagy. Ha nem nézel ki jól, akkor minimum milliókat kell keresned havonta, és villával kell rendelkezned, hogy nőd lehessen.
2018. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az albérleti szobával nekem nincs bajom, én is egy szobát bérlek csak, jobb, mintha otthon laknál.

Ha szegény vagy, nem érdekel, én is.

Az, hogy nincs autód, nem feltétlenül hátrány, úgyis imádok vonatozni.

Ha csúnya vagy, azon valamennyire lehet változtatni.

Ha nincs humorod, az hátrány.

Alkoholista (vagy volt alkoholista) pasival meg soha nem kezdenék, bőven elég nekem apám.

2018. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!