Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezi mindenki azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi mindenki azt, hogy "na és mentek valahova? " vagy "na és voltatok valahol? "

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttünk az egyik kollégàmmal, hivatalisan egy hete tudják odabenn,de màr előtte is sejthették. Senki nem tett rossz megjegyzést,sőt szerintem örülnek nekünk.

Mindegy. A lényeg hogy szinte mindenki mindig kérdezi hogy "voltatok valamerre, mentek valahova?" Alapból jól esik hogy érdeklődnek, de amikor vàlaszolok rà hogy nem (eddig nem nagyon voltuk együtt seholsem), akkor furcsàn néznek. Tegnap is kérdezte valaki hogy mi a hétvégi terv? Mondtam hogy nem tudom, annyit tudok hogy ma délelőtt dolgozunk (dolgoztunk). És ő is furcsàn nézett. Nyilvàn nàlam a nem tudom nem azt jelenti hogy nem talàlkozunk a hétvégèn, csak konkrét tervek nincsenek hogy most valamelyikünknél döglünk, vagy vàsàrolunk, vagy kajàlunk stb...

Nem értem ezeket a többiek részéről.


2018. ápr. 21. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Érdeklődnek, nagy dolog :DTényleg, ha zavar mond meg h ne kérdezzenek semmit.Bolhából csinálsz elefántot
2018. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Uncsik vagytok,nincs jobb téma.
2018. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, nyugi lesz folytatás is:

Na, mikor költöztök össze?

Mikor lesz eljegyzés?

Mikor lesz esküvō?

Mikor terveztek gyereket?

És még tudnám folytatni a sort, majd hozzászoksz!

2018. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as ezek nem zavarnának :D

Tényleg csak az zavar, hogy furcsa és meglepett fejet vágnak ha azt mondom hogy nem voltunk sehol.

2018. ápr. 21. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mászkálás a párkapcsolat lényege a többség szerint.
2018. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Azért kérdezik, mert nem tud normálisabbat kérdezni.

Kérdezz vissza, hogy: na és ti hová mentek? Adj ötletet!

2018. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember unalmasnak tartja, ha valakinek nincsenek programjai, párkapcsolatban meg főleg. Egyébként szerintem jót tenne, ha néha kimozdulnátok, a közös élmények összekovácsolnak benneteket még jobban.
2018. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot!Ha nem mentek sehová,majd mondják a hátatok mögött,milyen sz...r életetek van.Ha mentek,akkor rohadjatok meg,nektek bezzeg telik mindig csavarogni,csak ehhez értetek!A lényeg a pletyka.Én már azt sem árulom el senkinek kb.,mit ettem a hétvégén! ;-) :-D
2018. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!