Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemmel elváltunk és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel elváltunk és van egy kislányunk 2 éves. Amikor itt van a kislány miatt legszívesebben rámásznék. Össze akarok vele jönni megint. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%

Sosem értettem, hogy olyan apró dolog, mint a szex, hogyan tehet tönkre egy egész kapcsolatot. Én aszexuális vagyok, még a párom nem az, még sem mentünk szét, vagy csal meg, mert kevés a szex. Ő igényli, nem is kicsit, de megérti, hogy ez nekem nem okoz örömöt. Leszoktam vele feküdni havi pár alkalommal, ha már érzem rajta, hogy nagyon nem bírja tovább, de hogy ez tönkretegyen egy egész kapcsolatot...

Értem én, hogy ez a normális beállítottságú embereknek fontos, de hogy emiatt tönkremenjen egy kapcsolat...

2018. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Legyél vele teljesen őszinte! Mutasd ki neki az érzelmeidet.
2018. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De akar csak siman meg is csokolhatod. Nem hiszem h sok felesleges kort le kene futnotok. A hangulattol, a korulmenyektol fugg, hogy a beszelgetes vagy egy szenvedelyes csok mukodik jobban.
2018. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Uccu neki.
2018. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz szeret téged még?

Szerezd vissza a férjed volt, gyereketek van, nyugodtan le ültetheted, hogy figyelj szeretném újra kezdeni stb.

2018. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ott van, csinálsz neki is kaját, lefektetitek a gyereket, beszélgettek, kicsit marasztalod, nyittok egy üveg bort, beszélgettek, elmondod, hogy neked azóta semmi nem volt, felajánlod, hogy aludjon ott (biztos a gyerek is örülne), a te ágyadban...

Ha nem próbálkozik be, megmondod nyíltan, hogy szexelni akarsz.

2018. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Érdekelne a végeredmény :)
2019. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!