Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírjam azt társkeresőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírjam azt társkeresőre, hogy van lakásom és örülnék, ha te is kivennéd a részed benne?

Figyelt kérdés

Van saját lakásom, de őszintén visszasírom a gyerekkoromat, mert néha rémálom egyedül élni. Szeretnék egy olyan nőt, aki szeret takarítani, főzni és nem csak nekem kell ezeket csinálni.

Nem túl felvágós ezt leírni? Na meg nem szeretném, ha lusta haszonleső nőket fognék ki akik csak beleszeretnének ülni, hanem igenis segítsenek takarítani, főzni.


2018. ápr. 23. 11:54
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
80%

Nyugi, ha ennyi, amit fel tudsz mutatni, senki nem nézi meg a profilodat sem.


Milyen korosztályban halászol?

2018. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi erővel azt is kiírhatod, hogy cselédet keresel.


A felnőttek elfelezik a házimunkát, ha mindketten dolgoznak. Anyukád csak egy van, és őt is sajnálom, ha mindig mindent egyedül kellett csinálnia.

2018. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne ítd bele, minek beleírni, hogy van lakásod? Azt is beleírod, hogy 192100 forint a nettó béred és 213 forintért veszed a tejet a Tescoban?
2018. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Neked nem barátnőre van szűkséged, hanem egy bejárónőre.
2018. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy segítsenek ebbe és nem azt, hogy végezzék el egyedül.
2018. ápr. 23. 12:03
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgyértem segítsen.
2018. ápr. 23. 12:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért is segítene ha nem éltek együtt?
2018. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez esetben felesleges kiírni, mert alapvető dolog, hogy segít.
2018. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon rossz helyre jöttél tanácsért, itt ilyenért letépik a tököd.

Szerintem ezt így ne írd bele a profilodba, hanem majd randin tereld erre a témát. Lelehet venni, hogy egy nő házias és gondoskodó. Nekem eddig minden komolyabb kapcsolatomban ez volt a helyzet és valahogy egy barátnőm sem tartotta magát cselédnek.

2018. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van saját lakásom,ha te is jössz hozzám takarítani,főzni stb,akkor nem gond.
2018. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!