Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lopja be magát mindenhov...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lopja be magát mindenhova a szexualitás?

Figyelt kérdés
Már olyan helyeken is írnak szexuális dolgokat ahol nem arra Lenne kíváncsi az ember.Miért van az,hogy szinte azt érzem bárhol vagyok olvasok vagy ilyenek szinte mintha már csak a szexre gondolna mindenki a többi dolog meg mellékes.Jó gyakran keveredek a facebookon is csoportokban vitába mert én nem úgy gondolom ahogy sokan mások,csak olyan fezsítő érzés,hogy csak úgy mosolyogva ok felvállalják az emberek a dolgaikat de még büszkék is rá,és hja olyat írok ami normális dolog lenne vagy esetleg tisztelet egy nő felé még a nők is lehurrognak.

2018. ápr. 23. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Szex nélkül kihalna a fajunk.

Mondanál példát? Én pl. facebookon könyves csoportban évente talán egyszer látok szexuális témát.

2018. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem az idegesít, amikor egy rohadt jégkrémet vagy falipolcot is fehérneműs nőkkel reklámoznak.

De ugyanígy idegesítenek azok a reklámok is, amik elvileg felnőtteknek készülnek de mindenféle idióta animáció van benne (pl. tisztítószereknél, gyógyszereknél).


Máshol nem látom a szexualitást annyira, de szerintem ez is nagyon zavaró. Bármit vennék, félmeztelen embereket kell látnom hozzá.

2018. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

#1: kihalna? Figyu, több mint 7 milliárd ember él a Földön. Az előrejelzések alapján 2050-re 9 milliárd körül leszünk. Ha megvizsgáljuk a Föld ténylegesen még egészséges, ökológiai lábnyomot figyelembe vett eltartóképességét, már így is 2 Föld kellene ahhoz, hogy "fenntartható" legyen a fejlődés. Mármint ezt a fogalmat a tudósok csapatják, de nincs olyan, hogy fenntartható és egyben fejlődés, mert a fejlődés mindig sokkal több energiabefektetést, pénzügyi befektetést, környezetkárosító hatást igényel és eredményez, mint gondolnánk.

Másrészről mi a fenntarthatóság fogalma? Valami olyasmit mondtak rá, hogy a jelen generáció szükségleteinek kielégítése anélkül, hogy veszélyeztetnénk a jövőbeni generációk szükségleteinek kielégítését. Mit értünk szükséglet alatt, mennyi az annyi, illetve kielégítés alatt? Szóval totál homály a tudósoknál is. Pl. a szex is egy igény kielégítés lenne manapság? Sokan csak annak tartják (örömforrás), ennek ellenére szaporodunk, mint az állat. Így hogyan lehet takarékoskodni, csökkenteni az egyén ökológiai lábnyomát, környezettudatosan élni, ld. több ember, több szemét stb.?!

Azért lopja be magát mindenhova a szexualitás, mert három dolog tartja mozgásban a világot a Védák könyve és általános józan paraszti ész szerint is:

1. pénz 2. hatalom 3. szex. A sorrend tetszőleges. Akinek pénze van, annak hatalma is van, akinek hatalmas van, bármikor kap szexet is, mert sorsokat is tönkretehet, ha nemet mondanak neki. Ösztönkorszakban élünk, másképp az Állatok kora ez, annak is nevezik, ahol minden az egyén élvezetéért van ebben a fogyasztói társadalomban. Tudatosan rombolják a közösségi szellemet, valódi kommunikációt mindenhol, az a lényeg, hogy igyál, dugj, bulizz, legyél biodroid, ne gondolkodj. Jung mondta anno, hogy gondolkodni komoly energiabefektetés, feladat, ezért is művelik olyan kevesen. Ez egy ilyen világ.

2018. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
#3: Teljesen felesleges fogalmakat kevertél ahhoz, hogy egy faj fajfenntartás nélkül kihal. A legtöbb élőlény elemi ösztöne a fajfenntartás, függetlenül a fenntarthatóságtól.
2018. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Az egy dolog, de úgy írtad, mintha muszáj lenne orrba-szájba szaporodni. Ez a kihal a fajunk szöveg arra hajazott.
2018. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5: Nem úgy írtam le, mintha muszáj lenne, csak egy egyszerű ok-okozati összefüggést írtam le.

A lepontozások alapján pedig Jungnak igaza volt, ebben egyetértünk.

2018. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Értem, csak az ember elvileg és gyakorlatilag is a tápláléklánc csúcsán helyezkedik el. Mivel rendelkezik? Intellektussal, intelligenciával. Nem véletlen, hogy bizonyos (már) tudatosabb országokban pl. erőteljesen támogatják a születésszabályozást ld. Kína, ahol nem kapnak a családok családi pótlékot, más támogatásokat sem, ha egynél több gyereket vállalnak. Azért is lenne elvileg az embernek az esze, hogy használja. Más élőlények persze, hogy ösztönösen szaporodnak, de nekünk nem lenne muszáj, mert elviekben nem ösztönlények vagyunk, de hát...
2018. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert eladható téma.
2018. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 3


Teljes mértékben egyet értek veled amiket leírtál,csak hát az ilyeneket mint mi,a többiek hülyének nézik aztán jönnek a prűd szöveggel meg hasonlókkal.Egyébként nekem is két oldalam van van az aki vagyok valójában meg az utóbbi időben az ösztönszerű oldal és szenvedtet is de nem akarom.

2018. ápr. 23. 15:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kiskamasz korom óta törve eszem a banánt és harapom a fagyit, mert mindenki vigyorog, aki látja, hogy hosszú dolgot eszik egy nő.
2018. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!