Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Màssal is bànik igy a pàrja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màssal is bànik igy a pàrja?

Figyelt kérdés
Kozel tiz eve vagyunk egyutt.minden okes is volt kb egy fel evig.Gyesen voltam itthon,de a gyerkőc betöltötte a hàrmat.Sajnos a volt munka helyemre nemtudtam vissza menni igy mast vàllaltam.Elég kemény fizikai munka volt,több száz kilot mozgattam meg egy nap kb 30 -40 fokban egy kontenerben.Nem birtam tovabb 2 honapnal es felmndtam.Azota a ferjem allandon piszkal.mert en nem dolgozok,nincs keresetem,en ne akarjak pl furdoruhat meg akarmit mert nemdolgozok.Sose volt ilyen.En mondtam neki hogy ne haragudjon de en meg ugy erzem hogy korai a 8 oras munka.Ellatom a haztartast,viszem hozom a gyerekeket es van hogy meg ezt is soknak erzem.Na kimondtam.Ha gaz ha nem.Erre ő meg hogy milyen nő vagyok amikor màs anyàk is dolgoznak.Miért ilyen?Miért nem ért meg?Esetleg kedves női tàrsaim mit tudnék ilyenkor vissza szólni neki hogy észbe kapjon?Mit tegyek?

2018. ápr. 23. 14:57
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolso.persze a parom nem ezt mondana.tudod mit mondana?mert en nem akarok dolgozni,mert o kidolgozza a belet ertunk,meg a gyerekneveles nem munka meg az ugy semmi meg a havi 80 - 100 ezres fietes az ovehez kepest semmi.ja meg a kedvenc.szeretnek en itthon lenni (gyes) es nem csinalni semmit.na lehet szidni meg ki gunyolni de kepzelhetek nagyon sok no ezt megkapja a parjatol...akarmilyen szerelem van,vagy gyerek...vagy akarmi.es ez nem a zsak a foltja szisztema.es igen akarok menni dolgozni,fogok is!!ja es a wish-rol szerettem volna rendelni egy 1200 ft os futdorucit.
2018. ápr. 23. 16:01
 12/32 anonim ***** válasza:
14%

#11: Ha független szemlélőként, elfogulatlanul kéne döntened, akkor mi alapján döntenél a 2 fél között? Naugye.

De, a zsák a foltját esete. Az én édesanyám pl. valamiért nem kapta meg ezt a dolgot, mert egy normális embert választott maga mellé.

Az pedig, hogy most utólag válaszolsz, indulatosan a fürdőruhás dologra, többet mondd a helyzetről, mint gondolnád.

2018. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
63%

A férjednek teljesen igaza van abban, hogy menj csak el dolgozni, nem lehet elvárni tőle, hogy csak ő keressen pénzt a családban!

Abban NINCS igaza, hogy az az állás nem volt neked való, és a stílus sem megfelelő - de a tied sem.

"ugy erzem hogy korai a 8 oras munka.Ellatom a haztartast,viszem hozom a gyerekeket es van hogy meg ezt is soknak erzem" - pedig nem az, még alapnak is kevés. Még ha meg is engedhetnétek magatoknak, hogy HTB legyél, akkor is sokkal jobban oda kellene tenned megad!

"mit tudnék ilyenkor vissza szólni neki hogy észbe kapjon?"- elmenni dolgozni!

"igen faraszto is az anyasag (de persze errol senki nem mer irni mert mindenkinek minden okes meg csak a nevetes kacagas" - dehogynem írnak róla.

A kommentjeid alapján elég elkényeztetett kis hercegnő lehetsz:S

2018. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
70%

Nezd,lehet, hogy faraszto az anyasag, de az is faraszto, hogy a ferjed egy szemelyben tart el hatmotokat evek ota. Szerintem abban igaza van, hogy ebben a szituban egy uj fürdőruha felesleges penzköltes. Ő is szarul erzi magat hidd el, hogy kidolgozza a belet, te meg költened a penzt.

Nekem is van gyerekem, harom is, amikor a legkisebb 2 lett mentem vissza dolgozni 8 oraban. Faraszto, igen, de ilyen az elet. Az otthoni dolgokat, meg a gyerekek körüli dolgokat ketten intezzük, igy senki nem szakad bele azert.

2018. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
54%

Szeretem ezt a stílust,hogy "senki se beszél arról,hogy milyen fárasztó az anyaság".

(Nekem is van 2). Nem a francokat nem,te is tudtam mit vállalsz,és ne akarjunk már meghalni attól,hogy nevelni kell a saját gyerekünket. A házimunkát el kell végezni akkor is ha nincs gyereked és akkoe is ha 12 órát dolgozol.

Mielőtt felháborodsz,keress egy 4-6 órás könnyű munkát és akkor béke lesz.


A sógornőm 3!!! gyereket nevel egyedül,kérdezz meg egy ilyen anyukát,hogy mennyire fáradt.


Gondolkodj el a férfi részén is:

Apám hajnalban kelt,este ért haza,sokszor hétvégén is ment. Nem kellett nélkülöznünk,de volt,hogy alig láttuk. Azt hiszed a férfiaknak nem fáj,az,hogy mint egy gép,egy robot dolgoznak és keresik a pénz,miközbe a családjuk otthon van?

Szerintem igen,Ő is kiakadt volna,ha az éppen nem dolgozó Anyám ahelyett,hogy megkérdezze milyen napja volt,egy fürdőruhán hisztériázott volna vele.

2018. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%

Hogy mondhat ilyen a férfi, hogy nem dolgozol. Szerinte háztartást vezetni és a gyerekre vigyázni az nem munka?


Úgy tudom Amerikában egy válóperben (hasonlóan gusztustalan volt a férfi) a bíró kiszámolta, hogy a férfinek mennyi pénzébe került volna, ha házvezetőnőt kellett volna fizetnie egy életen át és minden nap étteremben ennie. Hát a pasi eléggé meglepődött, hogy a felesége mennyit is dolgozott a háztartásban.


Remélem nem leszek lehurrogva jó magyar szokás szerint, de amiket a korábbi válaszadók írtak eléggé elkeserítő. Mégis mit akartok még a nőktől? Főállásban dolgozzon, mellette főállásban házvezetőnő és szakács is legyen? Plusz szép és vékony legyen meg kisportolt?? És miután kidolgozza a belét térden állva csússzon egy fürdőruháért? Felháborító ahogy a magyar férfiak hozzáállnak ehhez az egészhez.

2018. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
64%
#16: Azt nem érzed felháborítónak, hogy ilyen jellegű általánosítást nyomsz a magyar férfiakról? Főleg úgy, hogy női válaszolók sem értettek egyet a kérdezővel.
2018. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%

#17 Nem érzem felháborítónak az általánosítást, mert 100-ból 99 így gondolja. Persze tisztelet a kivételnek, de sajnos nagyon kevesen vannak.


Amelyik nő meg ezzel egyetért és nevetve csinál magából felmosórongyot az meg is érdemli a sorsát

2018. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
79%

#18: Én pedig férfiként, aki lazán bevállalja a házimunka felét, felháborítónak érzem ezt az általánosításod. Főleg úgy, hogy kb. az összes egyetemista férfi ismerősömnél is hasonló a helyzet. Mégis mit gondolsz, egy huszonéves egyetemista, aki albérletben vagy koleszban lakik, nem tud magára főzni, mosni, takarítani?

Az a helyzet, hogy lassan több fiatal férfi ügyesebb a konyhában, mint lány. Nem, nem vagyunk kevesen, szimplán megbecsülnek minket és nem siránkoznak a barátnőink/feleségeink.

Az meg még durvább, hogy szerinted felmosórongy egy nő attól, hogy nem úgy él, ahogy te elképzelted.

2018. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Engem tenyleg bant ez!!!Azokkal a hozzaszolokkal akik ugyszint azt mondjak hogy mas no 3 gyerekkel is dolgozik..az csak ugyan ugy mondja (bant) mint a parom.Minden tiszteletem ezeke az anyake,de nem vagyunk egyformak.
2018. ápr. 23. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!