Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Màssal is bànik igy a pàrja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màssal is bànik igy a pàrja?

Figyelt kérdés
Kozel tiz eve vagyunk egyutt.minden okes is volt kb egy fel evig.Gyesen voltam itthon,de a gyerkőc betöltötte a hàrmat.Sajnos a volt munka helyemre nemtudtam vissza menni igy mast vàllaltam.Elég kemény fizikai munka volt,több száz kilot mozgattam meg egy nap kb 30 -40 fokban egy kontenerben.Nem birtam tovabb 2 honapnal es felmndtam.Azota a ferjem allandon piszkal.mert en nem dolgozok,nincs keresetem,en ne akarjak pl furdoruhat meg akarmit mert nemdolgozok.Sose volt ilyen.En mondtam neki hogy ne haragudjon de en meg ugy erzem hogy korai a 8 oras munka.Ellatom a haztartast,viszem hozom a gyerekeket es van hogy meg ezt is soknak erzem.Na kimondtam.Ha gaz ha nem.Erre ő meg hogy milyen nő vagyok amikor màs anyàk is dolgoznak.Miért ilyen?Miért nem ért meg?Esetleg kedves női tàrsaim mit tudnék ilyenkor vissza szólni neki hogy észbe kapjon?Mit tegyek?

2018. ápr. 23. 14:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%
#19 Ez nagyon szép és jó, hogy Te és a barátaid is a normális férfiak közé tartoztok, de hidd el, hogy akkor sem ez az általános. De itt alapvetően nem arról volt szó, hogy a kérdező férje nem segít otthon, hanem arról hogy semmibe veszi azt a rengeteg munkát, ami a gyerekneveléssel és a háztartásvezetéssel jár. És ezért a kérdező nem vehetett meg magának egy 1000,- Ft-os fürdőruhát, merthogy végtére is "nem dolgozik". Persze te most egyetemista vagy és nem így gondolkodsz, de tényleg az a jellemző, h
2018. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

hogy a legtöbb már dolgozó férfi így gondolkodik ahogy a kérdező férje.


Egy anya igenis megérdemli a tiszteletet ha dolgozik ha nem.

2018. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
40%

Nem rittyentek ide kisregényt, milyen az élet nagycsaládos anyaként.

De már elnézest: te vállaltál gyereket, ennek a férjnek. Most akkor mit panaszkodsz?

Nehogy már szuperanyunak legyen beállítva mindenki, aki egy 56 nm-es panelban össze tud pakolni egy gyerek után (30 perc), megcsinál egy paprikás krumplit (30 perc), és emellett belefér az életébe 6-8 óra munka!

Mikor gyereket vállaltatok, gondolom azt is megbeszéltétek, hogy miből fogtok megélni. Feltételezem, hogy nem fél milliót keres a férjed. Tehát szó nem volt arról, 5te innentől htb leszel, ő meg szakadjon meg a munkában, mert neked fürdőruha kell. Aztán meg mennél gondolom strandra, mert "kell az élmény a gyereknek". Egy fizetésből éltek hárman: tessék tudomásul venni, hogy nincs pénz, és az új fürdőruha SEM létszükséglet.

Akkor mi van, ha a férjed is soknak érzi, hogy eltartja a családot, rajta van ennek minden terhe, és lebetegszik? Vagy hibát vét és kirúgják? Itt nem az a legnagyobb probléma, hogy 1000 ft egy fürdőruha, és nem veheted meg.

Egyébként lefogadom, hogy nem ez az egyetlen felesleg kiadás mostanában.

2018. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én bizony simán élnék a lehetőséggel hogy apuka elmehet gyes-re maradhat otthon htb, Te meg elmész dolgozni. Végül is ő ajánlotta fel hogy szívesen maradna otthon, hát nosza rajta! :-) Keress munkát, megmondhatod Szivem 2 hét múlva én dolgozom te maradhatsz itthon -fogadni mernék, hogy két hét múlva sirva könyörögné vissza!!!
2018. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
#23 igen na ponzt ezert nem ir senki a gyerek neveles masik oldalarol.ha meg valaki kumeri mondani amit gondol vagy erez az egy orokre rossz anya meg ember.Igen megbeszeltuk persze mi lesz baba utan.hogy megyek dolgozni.mentem is,sajnos nem tudtam tovabb csinalni.Igen nem 8 oraba kell elmennem kezdetnek rajottem,csak amikor mondom,mert mondtam neki hogy 4-6 oras munka.az nem jo,mert nem sok penzt hoz meg a nyugdijba se ugy nezik.Akkor mi van?Tobbszor mondta hogy ne mennyek akkor dolgozni de kozbe megis oda oda mondja amiket leirtam a kerdesbe..
2018. ápr. 23. 17:24
 26/32 anonim ***** válasza:

Többen is leírták már, hogy igen, az anyaság nem leányálom. Igen, fárasztó. De sok nőnek nem elég annyi, hogy csak főállású anyuka. Nekem is kell az, hogy élvezhessem a felnőttek társaságát. Szóval dolgozni és velem egyidős emberekkel beszélgetni maga a felüdülés.

Abban egyet értek, hogy egy nő ne végezzen nehéz fizikai munkát, DE egy irodában 6-8 órában, simán lehetne lenni. Amúgy gondolom oviba is megy a hamarosan... vagy már ovis is ha "viszed hozod a gyereket" akkor abban a 8 órában amíg a gyerek nincs otthon, mitől is kéne ennyire elfáradni? Ne mondd, hogy napi 8 órában mosolfőzőltakarítasz.

Amúgy a "megbeszéltük a párommal mi lesz ha x dolgok történik", szinte soha nem ér semmit, mert amikor az x dolog bekövetkezik általában a valóság máshogy néz kinézni, mint ami előre meg lett beszélve.

2018. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

1. Igenis írnak a gyereknevelés másik oldaláról is.

2. Majd megsajnállak azért,mert Anya vagy és vannak bizonyos kötelességeid neked is. És persze az apjának is.

Megértem ha az rosszul esik,hogy csúnyán beszélt veled a párod,de szerintem ebben a szituációban nincs igazad,a stílusa az má külön kérdés.


Off: Kedves kérdező! Tedd össze a két kezed,hogy egyeltálan adott neked a sors gyereket,van aki anyának szólít,mert rengeteg ember van aki sajnos csak vágyik a gyerekre,bármit tesz nem adatik meg neki. Lombikprogram és egyebek,de semmi. És a fél a karját is odaadná azért a bizonyos "borzasztó rossz sorsért" amire most itt már kb harmadszor leírod,hogy mennyire rohadt nehéz dolog anyának lenni.

2018. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

na idefigyelj kérdező..

a gyermek érdekében, hogy a jólét meglegyen, áldozatot kell hoznod.

akár akarsz dolgozni, akár nem.

a férjeddel kompromisszumot kéne kötni, hogy mindketten kivegyétek a gyereknevelésből és a háztartásból a részetek.


ha fontos neked a célod, megoldást találsz.

ha nem, akkor csak kifogást.


munkakerülő vagy.

2018. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
46%

Erre mondta anyám (aki egyedülálló anyaként felnevelt engem és 2 tesómat), hogy soha de soha ne szüljek, csak akkor, ha egyedül is képes leszek maradéktalanul ellátni a feladatokat és nem emészt fel miatta a pénztelenség.


Szerintetek ő azért adta ezt a remek tanácsot, mert kvára élvezte, hogy egyedül szenvedhet velünk? Ő aztán kilogisztikázta egyedül a napi 10 óra munka mellett, hogy lehet 3 gyereket életben tartani. Hisz az anyaság erről szól bmeg. Lemondás mindenről, látástól vakulásig rohadj keresztbe a házi munkától, gyerek neveléstől, főzéstől, közben azért dolgozz is, mert a kva anyját annak a ribinek, aki ezek után vágyik még egy fürdő ruhára is. És közben persze tűrd kussban, hogy a férjed félre dug a titkárnővel, hisz már szottyadt a csöcsöd.


Fuh bmeg, szánalmas komolyan. Anyám idegileg teljesen tönkrement, pedig becsülettel nevelt minket mindig. Én meg ezer százalék hogy ennek a mocsok halálra ítélt országnak nem szülök. Megérdemli a magyar nép, hogy kihaljon... Jöhet a 0% nem izgat.

2018. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
35%

29# jobb is ha te nem szaporodsz! 😉


Respect Anyudnak!

2018. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!