Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha azért fizettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha azért fizettem egy férfinak, hogy lefeküdjön az anyámmal?

Figyelt kérdés
Kicsit lelkiismeretem lett utána, de ezzel én csak jót akartam. Szerintetek nagy hibát követtem el ?
2018. ápr. 23. 18:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Báttya', ugye nem az eszedről vagy híres? :D
2018. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

*akkor az összes


"Főnév: prostituált


A szexuális szolgáltatásait pénzért áruló személy." - Az anyja hol árult szolgáltatást vagy kapott pénzt érte? Ő igénybe vette a szolgáltatást és nem kínálta.

2018. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

#1 és #8:

Köszönjük, hogy megtudtuk, hogy az a prosti aki fizet, és nem az, akinek fizetnek.

2018. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát gyerekek! Nagyon fáj a hasam, azt hiszem, holnap megműtök egy orvost.
2018. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Lazy Lover ***** válasza:
12%
Nem! èn ingyen megtettem volna :-D
2018. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet is mert ha anyukád megtudja nagyot fog benned csalódni. Most abban a hitben van hogy az a férfi vonzónak találta és tetszik neki amiért lefeküdt vele. Mert gondolom nem úgy ment oda hogy csá d*gjunk egyet hanem adta a szépet szóval hülyítette. Vagy nem így volt? Minden esetre szerintem nem volt szép dolog. Ha nem akar pasizni akkor nem akar nem tudom miért erőlteted rá.
2018. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%

Van egy fiam..belegondolok,hogy amikor egyedül voltam mennyire lettem volna boldog ha lefizet egy pasit,hogy "szóba álljon" velem :( :(


Lehet,hogy az alapszándékod jó irányú volt, de tehetted volna csak simán azt,hogy közös programra hozod össze Őket, hátha működik és megy magától az ismerkedés.


Te mit szólnál egyébként ha Anyukád hasonló helyzetet teremtene, vagyis kerítene Neked egy csajt az első/többedik együttléthez?

2018. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
maradt még pénzed? nekem is fizethetnél egy prostit
2018. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!