Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire van bűntudatotok, amikor ebben a nagy melegekben látjátok az alulöltözött tiniket, és gondoljátok, hogy milyen gyönyörű, feszes, nőies testük van?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mit tesznek a kajájukba, de pár éve még közel sem így néztek ki a tinilányok. 20-30 éves csajok sokszor laposabbak.

2018. ápr. 23. 22:03
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Ja igen 57%, nézzük sorra az állításait


"csak a kistinikre tudod csorgatni a nyálad"


Másold be a kérdés azon részét, ahol írtam, hogy egyáltalán nem tetszenek a 20-30 évesek, csak a tinik.


"korosztályodnak nem kellesz"


Múltkor akivel kavartam majdnem 2 évvel volt idősebb nálam, bár még ő is fiatalabb volt nálad :$$$


"Akkor még nem láttál csinos sportos 20-30-40 éves nőt ezek szerint?"


Szintén bemásolhatnád, hogy hol írtam ilyet. Hallucinációidat kezeltesd.

2018. ápr. 23. 22:15
 12/34 anonim ***** válasza:

a szépség múlandó, gyerekek!


de szerencsére van az a fiatal 15-20 év amíg kikristályosodhat egy erős kötődés a párod későbbi énjéhez..


mit parázik ezen mindenki

2018. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
53%

Kérdésedben csak a tiniket emeled piedesztrára, a 20-30 éves korosztály leszólod, hogy "sokszor laposabbak."


Ugyanezt az állítást akkor lehetne tinikre is mondani, hogy sok tini olyan sovány, mint egy csontváz.


A kérdésben egyáltalán nem dicséred a 20-30-as korosztályt, csak leszólod, még ha csak két szóval is.

2018. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak az elpazarolt tini korom jut eszembe, hogy miért nem hajkurásztam őket, mikor annyi idős voltam. Tiszta rossz érzés, sóvárogva nézem őket néha, és elgondolkodok a szánalmas életemen. Persze 16-18-20 körüliekre gondolok. Sajna annó az én sulimban nem sok lány volt, csak a szomszéd gimiben, de ott akkor is voltak formás kiscsajok, mikor még én is suliba jártam. Bár nem volt olyan rég, 5-6 éve kb.
2018. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

66% menj már innen az idegbetegségeddel, frusztráltságoddal, hát nem igaz, hogy itt nem lehet kérdést anélkül kiírni, hogy valami kisebbségi komplexusos nő ne kezdene el alatta kötekedni, meg minden szóba belekötni...


SOKSZOR laposabbak, tehát KÖZEL SEM MINDIG

Én arról már nem tehetek, hogy te magadra ismertél

2018. ápr. 23. 22:22
 16/34 anonim ***** válasza:
13%

"Én arról már nem tehetek, hogy te magadra ismertél"


Tudod, csak sajnálni tudlak, ha mást hazugnak nevezel. Ergó, akkor te vagy a hazug, hisz mindenki abból indul ki, amilyen ő saját maga.


Az a te szegénységi bizonyítványod, hogy a másikról azt feltételezed, hogy hazudik.


Leírtam, hogy sportos vékony feszes fenekű nő vagyok.

Nem kell elhinni.


Élj a saját fantáziádban, ami téves.

2018. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
23%

66 % os, téged jó régen dugtak megy úgy igazán..az egyértelműen látszik.


elképesztően frusztrált vagy.

2018. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
14%

Ne is mondd. :OO

Ma pont Érden voltam ami ezeknek a szűkruhás, kikent tinip*csáknak a mekkája.

2018. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
nekem nincs bűntudatom, mivel ők azok akik nem tudnak normálisan felöltözni
2018. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Mi a valódi kérdés? Mert ez így értelmetlen. Nemrég dugtam sorra őket. Nem hiányzik. Mondjuk most is jóval fiatalabb csajom van. És? Élned kéne, nem itt sóvárognod utánuk!

Ez pont olyan mint mikor odavannak a szűz csajokért. Mert? Próbáltál is egyet, kettőt, tizenhármat? Mert utána már nem akarsz egyet sem!

2018. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!